בטיול פרטי

פסטיבלים בדרום קוריאה (בחודש אוקטובר)

בתחילת חודש אוקטובר מתקיימים בקוריאה מספר פסטיבלים מיוחדים, וזוהי עונה נהדרת לבקר במדינה המעניינת שאלפי שנים של היסטוריה מורכבת הגיעו בה לשיא והפכו אותה למה שהיא כיום - יעד טיולים ברמה עולמית. לבירה הנוצצת, סיאול, יש מעט יריבים שיכולים לעלות עליה בגודל (היא העיר השלישית בגודלה בעולם) ובמודרניות שלה. לאוהבי הטבע האקזוטי, הפארקים הלאומיים ההרריים של דרום קוריאה עשויים להראות בין היפים ביותר בעולם. אתם מוזמנים להתחיל לתכנן את הטיול שלכם בדרום קוריאה.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • תצפית על צפון קוריאה בקו הגבול
 • פסטיבל ריקודי המסכות
 • פסטיבל הפנסים – הולדת הבודהה
 • ארמון המלוכה והשכונות המסורתיות
 • כפר המורשת הקוריאני
 • יום טיול בעתיקות קיונגג’ו
 • הכפר הצבעוני קאמצ’ון

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לסיאול

לאחר הנחיתה בשדה התעופה אינצ’ון, ימתין לכם נציגנו דובר האנגלית וייקח אותכם מאינצ’ון למלונכם בעיר סיאול, בירתה של דרום קוריאה.

לינה: סיאול

יום 2: יום סיור בסיאול

יום היכרות עם הכרך הסואן סיאול. במהלך הסיור תבקרו במספר אתרים ידועים בעיר: התצפית על הבית הכחול בו מתגורר נשיא קוריאה, ארמון בעל גג מסורתי יפה; ארמון קיונגבוק – אחד מחמישה ארמונות הנמצאים בסיאול, שם תוכלו ללמוד על נוהגי המלוכה והפאר מלכותי של ממלכת צ’וסון. תבקרו במוזאון הפולקלור הלאומי, שכונת באקצ’ון-האנוק, בה חיו אנשי האצולה והפקידות הגבוהה בתקופת צ’וסון ועוד.

בהמשך היום תגיעו אל רחוב אינסה-דונג, מדרחוב של חנויות לעתיקות, מסעדות וגלריות ומשם לשכונת מיונ-דונג, שכונה חיה ותוססת, של מיטב המותגים והאוכלוסייה הצעירה, שם תצפו בהופעה מבדרת – הופעת נאנטה,  שילוב של “מיומנה” עם הגשש החיוור, אך כמעט ללא מילים.

לינה: סיאול.

יום 3: יום סיור בסיאול

יום הסיור השני שלכם בסיאול יתחיל במוזאון הלאומי של קוריאה שם תוכלו להבין את המורשת שהשפיעה על קוריאה, כולל אומנות ודת. תמשיכו למרומי גבעת נאמסאן למגדל סיאול, הנראה מכל מקום בעיר והוא סמל העיר כמו מגדל האייפל בפאריז. מכן תוכלו לצפות בעיר כולה. תמשיכו לסיור בשוק קואנג-צ’אנג, בו תמצאו הכל, ובעיקר מיני מזון ומסעדות רחוב בהן תוכלו לטעום ולהתנסות במטעמי קוריאה. מרחק קצר משם נמתח הנהר המלאכותי צ’ונג-גי, שהוא פלא של ירידה במספר מדרגות מהרחוב הסואן ואתם בטיילת טבע בת שישה קילומטרים, עם פלג מפכפך ללא שאון המכוניות. לסיום תבקרו במרכז DDP (חלום, עיצוב, משחק), שעוצב על ידי האדריכלית העיראקית הנודעת זאהה חדיד.

לינה: סיאול.

יום 4: סיאול / צרפת הקטנה / האי נמי / סיאול (בקבוצה)

הבוקר תצאו מסיאול לעבר השטחים הפתוחים והפארקים שנטעו לצד העיר, שחלקם גני נושא ואחרים לבילויים. יעדכם הראשות הוא “צרפת הקטנה” (Petite France), מכלול של מבנים בניחוח צרפתי ובו דגם אייפל כמובן, כאן ניתן לטעום אוכל צרפתי ולחוות תרבות צרפתית, עם דגש על אנטואן דה סנט אקזיפרי, והנסיך הקטן שלו. משם תמשיכו לאי בנהר ששמו נמי. זהו אי שנגלה רק בירידת מפלס הנהר בסכר, והפך לפארק המושך אליו שני מיליון תיירים כל שנה. בפארק שדרות עצים, גנים בוטניים, מתקני נופש ואירוח. בסיום הביקור באי תשובו למלונכם בסיאול.

לינה: סיאול.

יום 5: קו הגבול DMZ (בקבוצה)

לאחר ארוחת בוקר תצאו מהעיר צפונה לעבר קו הגבול עם צפון קוריאה – קו הגבול החם בעולם! בין המדינות נמצא קו הפרדה ברוחב 4 קילומטר ובאורך של כ-250 קילומטר אליו אין היתר להיכנס או לצאת, ורק חיות הבר משגשגות בו (וכנראה מנהרות עוברות מתחתיו).

ראשית תבקרו במרכז אימג’ינגק, בו ישנם מוצגים שונים הקשורים לקו ההפרדה, משם תצאו ברכב מיוחד לתחום הפסקת האש. תגיעו למתחם בו תראו את מנהרת החדירה של צפון קוריאה דרומה, ובה תוכלו ללכת בעומק 72 מטר לעבר הצפון. לאחר מכן תמשיכו למצפה דורה ממנו תשקיפו על צפון קוריאה ובירתה העתיקה. תבקרו גם בתחנת הרכבת המודרנית הממתינה ליום בו יעברו רכבות בין המדינות.

תחנתכם האחרונה בסיור תהייה בקניון עודפים פאג’ו, המוכר מותגים במחירים נוחים, או אם תבחרו תוכלו לעצור במקום זה בכפר האומנים שבדרך חזרה לסיאול.

לינה: סיאול.

יום 6: סיאול  -אנדונג (פסטיבל המסכות)

לאחר ארוחת בוקר במלון העברה לאנדונג , בירת מחוז הצפון גיאונגסנג. העיר ידועה כמרכז תרבות ומסורת עממית ובה תשתתפו באירועי פסטיבל ריקוד המסכות אשר החל כפסטיבל מסכות קוריאני מסורתי והיום מושך אליו רקדנים ומסכות מכל רחבי העולם.

לינה: אנדונג

 

יום 7: האנדונג - ג'ינג'ו (פסטיבל הפנסים)

הבוקר מדריך יאסוף אתכם במלון ויעביר לתחנת האוטובוס לנסיעה ל DAEGU, שם תחליפו אוטובוס לג’ינג’ו. תקבלו הנחיות מדויקות ומדריך מקומי יפגוש אתכם בהגעה. תצאו לביקור במצודת ג’ינג’ו
ולאורך הנהר, שם מתקיים פסטיבל פנסי נייר צבעוניים ומופעי רחוב, לציון יום הולדתו של
בודהה.

לינה: ג’ינג’ו

 

יום 8: קיונגג’ו - בוסאן

קיונגג’ו הייתה בירת קוריאה המאוחדת הראשונה, בתקופה בה הייתה הקצה של דרכי המשי שהובילו

ממנה דרך סין לרומא, אלכסנדריה וקונסטנטינופול. בעיר נותרו שורה של מבני מלוכה, דת וקבורה ההופכים אותה למוזיאון של ממש ולנכס מורשת עולמי של אונסקו.

במהלך הביקור תסיירו במקדש הבודהיסטי המפואר פולגוקסה, תערכו טיול רגלי קצר ויפה למערת

סוקגוראם המלאכותית, בה נמצא אחד מפסלי בודהא היפים בעולם. תראו את מצפה הכוכבים המקומי, מהראשונים בעולם, ותטיילו במתחם הארמון סביב האגם המלאכותי היפה הנקרא ברייכת אנפגי. לאחר סיום הביקור באתרי קיונגג’ו תיסעו עוד כשעה וחצי למלונכם בעיר הגדולה בוסאן.

לינה: בוסאן

יום 9: סיור בבוסאן

העיר בוסאן, השנייה בגדלה בקוריאה, היא עיר נמל ראשית, באזור בו מפרצים יפים מתחתרים מתחת להרים נישאים – שילוב המעניק לה יופי מיוחד.

חשיבותה ההיסטורית של העיר התעצמה במהלך מלחמת קוריאה, כשהייתה הבסיס של כוחות המערב. את הסיור בעיר תתחילו במקדש הא-דונג-יונגגון הניצב על צוק לצד הים, ומאפשר נוף ים יפה. תמשיכו לשכונת היוקרה האונדה, לצידה נמצא “אי הקמליות“, שהוא למעשה חצי אי המציע נופים יפים של קו החוף של בוסאן, וכמובן גם עצי קמליה רבים.

בחצי האי תבקרו בבית נורי-מארו (“פסגת העולם”) שהוא אולם קונגרסים של הפורום לשיתוף פעולה כלכלי של אסיה והאוקיינוס השקט, ובבניין “מפרץ 101” שהוא קומפלקס תרבות ואומנות. מצפון העיר תדרימו דרך גשר קאנגאן – מהארוכים בקוריאה, בדרככם למרפסת הזכוכית אורוקדו, בה הולכים בגובה, מעל שפת הים.

לינה: בוסאן.

יום 10: סיור בבוסאן

עוד יום סיור בעיר היפה בוסאן. במהלך היום תבקרו בחצי אי הנקרא “צוק טיג’ונגדי” המשקיף על הים, מראה יפה ומפחיד בו-זמנית. תמשיכו למוזאון הימי הלאומי, מהמוזאונים המובילים בקוריאה, שבו התערוכות מקיפות את כל ההיבטים של חיי הים והאוקיינוס, הכוללים תרבות והיסטוריה, כלי שייט ויצורים מהאוקיינוס, תעשייה ימית והחיים הימיים.

תתנסו בטעימת בעוגות דגים, מהחטיפים הפופולריים ביותר בבוסאן. לסיום החלק הימי תבקרו בשוק הדגים צ’גאלצ’י – אתר תיירות מוביל בבוסאן. תמשיכו לשוק קוקג’ה בו נמכרות כל הסחורות האפשריות בסמטאות מלאות חנויות ודוכנים, כשכל סימטה היא בעלת מאפיינים שונים ותחומי עיסוק שונים. לסיום היום תגיעו לתצפית על פרבר קאמצ’ון, שהפך לציור קוביסטי מרהיב – תראו ותבינו…

לינה: בוסאן.

יום 11: בוסאן - האי ג’ג’ו (סיור במזרח האי)

תקדישו יומיים לאי ג’ג’ו, “אי ירח הדבש” כפי שקוראים לו אנשי קוריאה. האי, הנחשב אחד משבעת פלאי תבל של הטבע, מציע מגוון של נופים, גיאולוגיה געשית מרתקת וחברה אנושים ייחודית.

לאחר העברה לנמל התעופה של בוסאן תטוסו לעיר ג’ג’ו. עם הגיעכם תאספו על ידי נהג מקומי שייקח אותכם למלון. משם תצאו עם מדריך דובר אנגלית למערת מנג’נגול, מערת לבה ענקית, וממנה למוזאון ה”נשים הצוללות” – תופעה תרבותית ייחודית לאי. מכאן תמשיכו לחוף הים בו תראו הדגמה של הנשים הצוללות – רובן בגיל העמידה, אך מסוגלות לצלול לעומק ולתפוס יצורי קרקעית שונים ומשונים ולהתפרנס מכך. המקום נמצא למרגלות לוע געשי מדהים, “פסגת הזריחה“, שתוכלו לעלות אליו בכחצי שעת טיפוס, אולם הנוף משם מצדיק זאת. עוד תבקרו בכפר מורשת שמבהיר את צורת החיים המיוחדת של אנשי האי.

לינה: ג’ג’ו.

יום 12: טיול במערב האי ג’ג’ו

עוד יום קסום באי ג’ג’ו. בבוקר תצאו לחוף היופג’י, להתפעל מהמים הצלולים והחול הלבן. תמשיכו לחוף יונגמורי והר סונבנג, שנראה כראש של דרקון ההולך על קרקעית הים. ההר הוא צוק לבה בגובה 350 מטר מעל פני השטח, עם מדרונות תלולים. תמשיכו לצוק צ’וסנגג’ולי, השזור בתצורות עמודי משושים מרתקות. לאחר מכן מצפה לכם הליכה קלה ונעימה במפלי צ’ונג’ייון, מתחת “גשר שבע הפיות” – שורה של מפלים בנוף קסום. מכאן באם תרצו, מצפה לכם עוד מקטע הליכה, כחלק מ“שביל אולה” – שביל הליכה המקיף את האי כולו. תערכו טיול רגלי במקטע אודולגה היפה, לאורך הים, בשעת בריזה קלה ונעימה. לפנות ערב העברה לשדה התעופה לטיסת פנים לסיאול. העברה למלון.

לינה: סיאול.

יום 13: סביבות סיאול  - מבצר הוואסונג בעיר סוון

לאחר ארוחת בוקר תצאו לאתר מורשת עולמית של אונסק”ו בעיר סוון, מבצר המדגים את החשיבה האסטרטגית של שושלת צ’וסון, כשנבנה כעיר בירה בסוף המאה ה-18. מסוון תמשיכו לכפר המורשת הקוריאנית, בו תראו דוגמאות לכל סוגי המבנים המסורתיים של חלקי קוריאה השונים וכן מוצגות הצגות וריקודי מורשת קוריאניים. מכפר המורשת תשובו לסיאול, בה תבקרו ברובע האופנתי “גאנגנאם” המוכר מהלהיט “גאנגנאם סטייל”, וכמו כן כאן ניתן לראות את קו המוצרים העדכני ביותר של חברת סמסונג.

לינה: סיאול

יום 14: הביתה

לפי שעת הטיסה נהג ייקח אותכם לאינצ’ון, לשדה התעופה הבינלאומי, לטיסתכם ליעד הטיול הבא או הביתה.

חשוב לדעת

* המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

כלול

 • לינה בבתי מלון בדירוג 4 כוכבים
 • בופה ארוחת בוקר בכל יום
 • נהג פרטי עם הוצאות רכב, דלק, חנייה, כבישי אגרה
 • מדריך דובר אנגלית לכל התקופה
 • סיורים פרטיים + סיורים בקבוצה לפי התוכנית
 • טיסות פנים
 • כל הכניסות

לא כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • תשר לנהג ולמדריך
 • הוצאות אישיות

 

מחיר

מחיר לאדם בקבוצה של 2 מחיר לאדם בקבוצה של 4 מחיר לאדם בקבוצה של 6
4,050$ 2,985$ 2,625$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך