בטיול פרטי

טיול לצ’ילה כולל מדבר אטקמה ואיי פסחא

צ'ילה הינה מדינה יפהפייה אשר בורכה בנופי טבע פראי מרהיבים ומגוונים, ביניהם הרי געש, מדבריות מלח, שדה גייזרים יורקים, הרים ונופים המספקים טרקים מופלאים ועוד. כמו כן, בצ'ילה תזכו להכיר תרבות והיסטוריה מרשימה. הטיול הזה מאגד בתוכו כמעט את כל אתרי החובה של צ'ילה; ביניהם טיול במדבר אטקמה, ביקור בהר געש שאינו פעיל, ביקור בשדה גייזרים מרהיב, בעמק הירח והמוות ובאיי הפסחא. במידה ואתם אוהבים לבקר ולטייל במגוון אתרי טבע ונופים, הטיול הזה הוא המתאים ביותר עבורכם.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • ביקור בשדה הגייזרים ב’אל טאטיו’ וטבילה במעיינות חמים בעיירה אטקמניו
 • ביקור בהר געש מכובה וטיול בעיירת אורונגו באי הפסחא, האי המאוכלס המבודד ביותר בעולם
 • טיול במדבר אטקמה – מדבר מלח מישורי מהגדולים בעולם
 • טיול בעמק הירח ועמק המוות בעלי הפסלים המרהיבים ממלח
 • טיול פנורמי בסנטיאגו דה צ’ילה

מסלול הטיול

יום 1: טיסה לסנטיאגו דה צ'ילה

טיסה לסנטיאגו דה צ’ילה דרך יעד ביניים.

יום 2:  טיול פנורמי בסנטיאגו דה צ'ילה

נחיתה בסנטיאגו בשעות הבוקר. עם הנחיתה נפגוש את נציג החברה המקומית אשר יסיע אותנו למלון ברכב פרטי. לאחר מכן נצא לסיור פרטי פנורמי בעיר, נסייר במרכז ההיסטורי, בגבעת סנטה לוסיה ונצפה אל העיר מגבעת סן קריסטובל.

לינה: סנטיאגו

יום 3: סנטיאגו דה צ'ילה - סן פדרו דה אטקמה

בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה ע”י נציג מקומי. נטוס צפונה לקלאמה ומשם ניסע לאחד הישובים המבודדים והיפים ביותר בצ’ילנה, הנקרא סן פדרו דה אטקמה, היושב בלב מדבר אטקמה, המדבר היבש ביותר בעולם. נציג מקומי יסיע אותנו למלון ממנו נצא בימים הקרובים לטיולים באזור.

לינה: סן פדרו דה אטקאמה

יום 4: עמק הירח ועמק המוות - סן פדרו דה אטקמה

בשעות הצהריים נצא לטיול של כ 4 שעות בקבוצה קטנה (עד 10 נוסעים) לעמק הירח. בעמק זה ישנם תצורות שונות של אבן וחול אשר נחצבו על ידי הרוח וטיפות המים הבודדות שיורדות כאן. יש בעמק טווח מרשים של צבע ומרקם שנראה דומה לאופן בו אנחנו מדמיינים את פני הירח (מכאן גם נגזר שמו של העמק). בעמק תמצאו אגמים יבשים, בהם מלח יוצר שכבות כיסוי לבן ומציג מחשופים מלוחים מגוונים אשר נראים כמעט כמו פסלים מוקפדים. לאחר מכן נמשיך אל עמק המוות, ממנו נשקיף בתצפית פנורמית אל האזור. נגיע לצפות בשקיעה בנקודת תצפית ‘קארי’ ונחזור למלון בערב.

לינה: סן פדרו דה אטקאמה

יום 5: סלאר דה אטקמה

בשעות הצהריים נצא לטיול של כ – 4 שעות בקבוצה קטנה (עד 10 נוסעים) לסלאר דה אטקמה. בדרך נראה את הר געש לינקנקבור עד שנגיע לעיירה טוקינאו בגובע של כ – 2500 מטר, וכן נבקר באואזיס בו המקומיים מגדלים פירות מכל הסוגים. בנוסף נבקר במרכז העיירה אשר בתיה נבנו מחול וולקני. בהמשך נגיע אל מדבר אטקמה הנמצא בשמורה לוס פלמנקוס בגובה של 2305 מטר – מדבר מלח מישורי מהגדולים בעולם. באזור נמצאת גם לגונת צ’אצ’א, בעלת נקודת תצפית על מינים שונים של פלמינגו השוכנים באזור. בתום הסיור נחזור למלון.

לינה: סן פדרו דה אטקאמה

יום 6: שדה הגייזרים ב'אל טאטיו' ומעיינות חמים בעיירה אטקמניו - סן פדרו דה אטקמה

לפני נץ החמה נצא לטיול (בקבוצה) לשדה הגייזרים ‘אל טאטיו’ שנמצא בגובה רב של כ – 4300 מטר. ‘אל טאטיו’ הוא שדה הגייזרים השלישי בגודלו בעולם, בו בשעות הבוקר “מתעוררים” הגייזרים ויורקים את מימיהם אל מחוץ לאדמה. לאחר צפייה בגייזרים נסייר במקום ונאכל ארוחת בוקר בשטח. כאשר תזרח השמש נבקר באזור של מעיינות חמים ונעימים ונבקר בעיירה אטקמניו. היום נחזור למלון בשעות אחה”צ.

לינה: סן פדרו דה אטקאמה

יום 7: סן פדרו דה אטקמה - סנטיאגו

בהתאם לשעת הטיסה נציג מקומי יסיע אותנו לשדה התעופה של קלאמה ונטוס חזרה לסנטיאגו. הגעה למלון ליד שדה התעופה.

לינה: סנטיאגו

יום 8: אי הפסחא (Rapa Nui)

בהתאם לשעת הטיסה ניסע לשדה התעופה ונטוס לאי הפסחא (Rapa Nui) הממוקם כ – 3800 ק”מ מערבית מקו החוף של צ’ילה, והינו האי המאוכלס המבודד יותר בעולם. נציג מקומי יפגוש אותנו בשדה התעופה ויסיע אותנו למלון.
לינה: Hanga Roa

יום 9: אי הפסחא - החוף הדרומי והמזרחי

נצא לטיול בן יום שלם (בקבוצה) אל החוף הדרומי, נבקר במפרץ הנגה ט’ה ואקטנגה. לאחר מכן, נמשיך לרנו ראראקו אחד מאתרים החשובים באי בו נמצאים כ – 900 פסלי אבן, 397 מהם עדיין שוכבים או עומדים במדרונות הר הגעש הכבוי. נמשיך ל”אהו טונגאריקי “האתר שחזור הגדול באי הכולל 15 פסלים עומדים. נמשיך לחוף המזרחי בו נבקר באתר “אהו פיטו קורה “ומשם לחוף אנקנה בו נוכל לשחות במי אוקיאנוס השקט. במהלך הטיול נאכל ארוחת צהריים ארוזה. בסיום נחזור למלון.
לינה: Hanga Roa

יום 10: אי הפסחא - אתרים ייחודים

היום ניסע (בקבוצה) ל”אהו אקיבי” עם 7 הmoais (פסלים ענקיים הייחודיים של האי) ונבקר בעוד מספר אתרים כמו פונה פאו עם האבן האדומה, ואתר הטקסים של טהאי עם 3 פסלי “אהוס”, בו נמצא הפסל המיוחד והיחיד עם עיניים. נחזור למלון בשעות אחה”צ.
לינה: Hanga Roa

יום 11: הר געש מכובה וטיול בעיירת אורונגו - אי הפסחא

הבוקר נצא לטיול של חצי יום (בקבוצה) להר געש מכובה ראנו קאו ונוכל לצפות אל האי. נמשיך לעיירה אורונגו, בה נראה פטרוגליפים – ציורים פרה הסטוריים בסלע. לאחר מכן, נגיע ל “אהו וינקו” ונוכל לראות מבנים מתקופה שלפני ממלכת האינקה, וכן נגיע למערה ‘אנה גאי טנגטה’ המאופיינת בציורי קיר מקסימים. בסיום נחזור למלון.
לינה: Hanga Roa

יום 12: סנטיאגו

נציג מקומי יסיע אותנו לשדה התעופה, ממנו נטוס חזרה לסנטיאגו. העברה למלון.
לינה: סנטיאגו מלון Galerias

יום 13+14: טיסה חזרה הביתה

בהתאם לשעת הטיסה – העברה לשדה התעופה ע”י נציג מקומי לטיסה חזרה לת”א דרך אירופה.

 

כלול

 • לינות בבתי מלון 4 כוכבים
 • ארוחת בוקר כל יום
 • ארוחות נוספות כפי שצוינו בתוכנית
 • העברות פרטיות מ/ל שדות התעופה עם נהגים דוברי ספרדית
 • טיולים מודרכים כחלק מקבוצה יומיות או פרטי כפי שצוינו עם מדריכים דוברי אנגלית
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות ופנים
 • הוצאות אישיות
 • טיפים
 • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר
 • ביטוחים

מחירים משוערים

מחיר לאדם בחדר זוגי
2,600$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך