ברכבת פרטית

וולדיווסטוק-מוסקבה דרך ימת באיקל ואולן אודה

הצטרפו לחווית הרכבת הטרנס סיבירית בכל תהילתה לאורך הנתיב האגדי המלא: שילוב ייחודי של מסע ברכבת פרטית מאולן אודה למוסקבה ושל הרכבת הסדירה מוולדיווסטוק לאולן אודה. נתיב: וולדיווסטוק, חאבארובסק על נהר אמור, צ'יטה, אולן אודה, ימת באיקל, אירקוצק, נובוסיבירסק, יקתרינבורג, קאזאן ומוסקבה.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

מסלול הטיול

יום 1: הגעה למוסקבה

במוסקבה תקחו טיסה לוולדיווסטוק

יום 2: וולדיווסטוק

בבוקר תגיעו לוולדיווסטוק. בשעות אחר הצהריים תצאו לסיור מודרך באוטובוס בעיר, הכולל את מוזיאון הצוללת. תיהנו מנוף מרהיב של העיר מגבעת “Adlernest”. לינה: מלון מדרגה ראשונה בוולדיווסטוק. (ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 3: וולדיווסטוק

בבוקר תוכלו לבקר במוזיאון התת ימי Oceanarium הכולל מוצגים על החיים בים הפסיפי. לאחר מכן תצאו לטיול בסירה סביב נמל פסיפיק הגדול ברוסיה. בערב תצאו ברכבת ותוכלו ליהנות מכוס תה חמה בתא שלכם. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 4: חברובסק על נהר אמאר

היום תגיעו לעיר חברובסק. במהלך הסיור המודרך באוטובוס בעיר תוכלו לבקר במוזיאון האזורי, כמו גם בצוק מעל נהר אמאר, עם חופיו החוליים הרחבים. את הלילה תבלו במלון מדרגה בינונית בחברובסק. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 5: הליכה דרך הטייגה

לאחר ארוחת הבוקר תוכלו לצאת לטיול ב- Khechar, שמורת טבע יוצאת דופן, המספקת הזדמנות לטייל דרך הטייגה לאורך חופי הנהר אמאר.

את הלילה תבלו במלון מדרגה בינוני בחברובסק.

(ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 6 ו -7: האיזור הכפרי הרחב

היום תצאו אל תחנת הרכבת, ומשם ניסע מערבה, דרך צ’יטה, אתר של הרכבת הטרנס מנצ’ורית, הצומת של ימת באיקל-נהר אמאר-מג’יסטרל, מושבת העונשין לשעבר Svobodny, ובירוביג’אן ותחצו את האזור הכפרי הפורה ביותר מזרחית לאגם באיקל.

(2 ארוחות בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 8: אולן-אודה

לאחר שתגיעו לאולן אודה, תסעו לבית המלון להתמקמות והתארגנות. לאחר מכן, תצאו לסיור היכרות עם העיר ולאחריו נבקר במושבת המאמינים העתיקה, שם תלמדו ותכירו מנהגים מקומיים.

את הלילה תבלו בבית המלון באולן אודה. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 9: המנזר הבודהיסטי וברכבת 'צארי זהב' לאגם באיקל

בבוקר תצאו לטיול במנזר Dazan, המנזר הבודהיסטי המסורתי הגדול והחשוב ביותר ברוסיה. בערב תצאו ברכבת הפרטית זהב Tsars Gold לכיוון ימת באיקל. המסע ייקח אתכם מאזור ערבות ההר הפראיות והבודדות של מזרח סיביר לאורך החופים האינסופיים של ימת באיקל העצומה.

(ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 10: אגם באיקל

יום זה יוקדש כולו לימת באיקל. לפני הצהריים תגיעו לתחנה הישנה של נמל באיקל, הממוקם ישירות על החוף. במהלך שתי עצירות ארוכות לצילום על מסילת הרכבת העתיקה המתוחה במקביל לקו החוף, תהיה לכם הזדמנות ללכוד את יופיו של האגם ושל הנוף הנפלא. קחו רגע כדי ליהנות מטבילה באגם או לבקר בכפר הציורי באיקל. כמו כן, תוכלו ליהנות משיט קצר בסירה על האגם. אם הלילה יהיה חם, ארוחת הערב תוגש בסגנון פיקניק על שפת האגם המרהיב לפני העליה מחדש לרכבת. התחנה הבאה: אירקוצק. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 11: אירקוצק

בבוקר תעשו צ’ק אין בבית המלון במיקום מרכזי באירקוצק. תוכלו להשאיר את המטען בבטחה על סיפון הרכבת. הסיור בעיר יכלול את השוק התוסס, תיאטרון ופסל של הצאר שהוקם לא מכבר. אחר הצהריים תצטרפו לטיול למוזיאון באוויר פתוח בו מוצגים חיים סיביריים בעבר. את הלילה תבלו בבית המלון באירקוצק.
(ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 12: ברחבי סיביר

לאחר ארוחת בוקר הרכבת תיקח אתכם דרך הנופים של מזרח סיביר עם ההרים, הנהרות הצלולים והמדרונות המוריקים. על סיפונה של הרכבת תיהנו מהרצאות מעניינות על סיביר. את המפגש החברתי ישלימו טעימות קוויאר ווודקה שיגרמו לכם להכיר את האירוח הרוסי מקרוב. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 13: נובוסיבירסק

בצהריים נמשיך לנובוסיבירסק, העיר הגדולה ביותר בסיביר, ואת פנינו יקבלו בדרך הרוסית המסורתית: עם לחם ומלח. הסיור בעיר יכלול נופים של נהר האוב האדיר. אחרי ארוחת ערב, נמשיך בנסיעה ברכבת לכיוון מערב. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 14: יקטרינבורג

בשעות אחר הצהריים תעצור הרכבת בעיר יקטרינבורג, בירת הרי אורל והגבול בין אסיה לאירופה. כאן תוכלו ליהנות מסיור קצר במרכז העיר אשר שוחזר רק בשנת 2009. במהלך הסיור תוכלו לראות הקתדרלה על הדם (Cathedral-on-the-blood) שהוקמה זה עתה, שנבנתה לזכר האירוע ההיסטורי הטרגי. מעתה הרכבת תיסע על קרקע אירופאית. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 15: קאזאן

לאחר ארוחת בוקר תגיע הרכבת לקאזאן, הבירה הטטרית הישנה על גדות נהר הוולגה. תמצאו כאן שפע של ההיסטוריה: בסיור מודרך בקרמלין תוכלו ללמוד על היחסים העקובים מדם בין הטטרים, הקוזאקים והרוסים. בערב תהיה לכם הזדמנות אחרונה להתפנק במסעדה המפוארת של הרכבת. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 16: מוסקבה

לפני הצהריים תגיע הרכבת למוסקבה, בירת רוסיה ואחת הערים העשירות והדינמיות ביותר בעולם. לאחר השהות הארוכה ברכבת, בית המלון שלכם בדרגת תייירות ראשונה יציע לכם נוחות מקסימלית. בצהריים, התחנה הראשונה שלכם תהיה בקרמלין עם הקתדרלות המפוארות. תוכלו גם לבדוק את הפנים של חלק מהמבנים. אחרי ארוחת הערב תצאו לטיול רגלי קסום בעיר. סיור מיוחד זה יכלול עצירה ליד הכיכר אדומה וגם נסיעה ברכבת תחתית עם ביקור בשתי תחנות עתיקות יפות. (ארוחת בוקר + ארוחת צהריים + ארוחת ערב)

יום 17: סיור במוסקבה וחזרה הביתה

אחרי ארוחת בוקר טעימה במלון תצאו לסיור מודרך במוסקבה, שיכלול את הקתדרלה המשוחזרת של ישו המושיע, אוניברסיטת Lomonossov, מנזר הבתולה החדש, הכיכר אדומה עם קתדרלת ואסילי הקדוש הססגונית, מטה הקג”ב לשעבר הידוע לשמצה והבית הלבן. לאחר מכן תיפרדו מהמסע הפנטסטי שלכם לפני היציאה לשדה התעופה. (ארוחת בוקר)

חשוב לדעת

בתי מלון (נתון לשינויים):

Vladivostok     1 night             Versailles Best Eastern

Khabarovsk     2 nights           Paurs Best Eastern

Ulan Ude          1 night             Hotel Geser

Irkustk             1 night             Courtyard Marriott

Moscow           1 night            Intercontinental Tverskaya

כלול

  • לינה על סיפון הרכבת ובבתי המלון לפי המצוין בתוכנית הטיול
  • סיורים, העברות, הסעות, ארוחות כמצוין בתוכנית הטיול
  • טיסה פנימית ממוסקבה לוולדיווסטוק

לא כלול

  • טיסות בינלאומיות
  • טיפים
  • משקאות
  • שרותים שאינם מצוינים בתוכנית הטיול
  • מספר מינימאלי של משתתפים במסע: 10 אורחים
  • מספר מינימאלי למדריך דובר אנגלית: 10 אורחים

תאריכי יציאה וכיוון מסלול

יציאה חזרה כיוון מסלול
29.7.17 13.8.17 וולדיווסטוק-מוסקבה

מחירים

קטגוריה מחיר לאדם ב-$US
קטגוריה I (סטנדרט-4 מיטות) 5,353$
תוספת מחיר אם מנצלים רק 3 מיטות בתא* 1,280$
קטגוריה II קלאסית 8,341$
תוספת ליחיד בתא קלאסי* 1,878$
קטגוריה II סופריור 8,670$
תוספת ליחיד בתא סופריור* 2,219$
תוספת ליחיד בחדר עבור 7 לילות בבתי מלון 987$
תוספת למדריך דובר אנגלית במידה ויהיו פחות מ-10 נוסעים בטיול זה לפי דרישה
* התוספת ליחיד זמינה רק ברכבת המיוחדת Tsar’s Gold

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך