שיט גאוגרפי

שיט גאוגרפי במקסיקו: אביב בים קורטז

שיט גאוגרפי אמיתי במקסיקו בו נאפשר לתוכניות שלנו להיות מוכתבות על יד תנודות עונתיות של בעלי כנף ויונקים ימיים. גמישות זו תאפשר לנו צפייה ומפגשים מרגשים עם בעלי החיים המיוחדים הללו בסביבתם הטבעית. צפויה לכם הרפתקאה יוצאת דופן ומיוחדת. ים קורטז שבמקסיקו בתקופת האביב הוא המקום הטוב ביותר בעולם לצפות במגוון גדול של סוגי לווייתנים ובקבוצות גדולות של דולפינים. נפליג בים קורטז ונגלה את האיים הרבים שבו הנקיים לגמרי מתיירים. זהו גם אתר מורשת עולמי של אונסקו. שיט גאוגרפי זה הוא מסע חקר וגילוי טהור, עם לו"ז גמיש, מה שאומר שניתן להתחקות אחר עקבותיהם של היונקים הימיים העצומים בעת נדידתם ולבצע תצפיות נהדרות. ההפלגה היא על סיפון הספינות האינטימיות נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד או נשיונל ג'אוגרפיק סי ליון, המארחות על סיפונן עד 62 נוסעים בלבד והן מצוידות במלואן ומחזיקות את כל הציוד שיאפשר לכם שיט מפנק ומהנה לצד תצפיות חקר וגילוי מבצע! הזמינו עכשיו וקבלו $500 מתנה לטיסות - לשיט המפליג בתאריכים 10, 15 ו-22 באפריל 2017. ובנוסף, הנחה של $1,000 לילדים מתחת לגיל 18.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • נחפש להקות דולפינים גדולות וזנים שונים ומגוונים של ליוויתנים – ראשתן גדול ראש, ליוויתן כחול, נתב גדול סנפיר וקטן סנפיר, ליוויתן מצוי וליוויתן בריד – הכל באותו שבוע
 • נגלה מערות בגובה המים עם קיאקים, נצא לטרקים בחופים בלתי מיושבים, נשנרקל בינות דגים ואריות ים אקרובטיים ונראה פריחה צבעונית של קקטוסים
 • נבקר בעיר המכרות העתיקה סנטה רוזליה, עם בתי העץ והכנסיה ההיסטורית מפלדה שתוכננה על ידי גוסטב אייפל
 • נחווה טיול של גילוי אמיתי באתר מורשת עולמי של אונסקו, עם לוח זמנים גמיש ואתרים שנבחרו על ידי הצוות בעל הידע הרב ביותר על האזור, תלוי בתנאי הים ומזג האוויר וכמובן בבעלי החיים ובתנועתם
 • אם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת, נבקר באיסלה ראזה, היכן שמתרכזים כ-90% משחפי Heermann בעולם. מראה מרהיב ומיוחד במינו

מסלול הטיול

DAY 1: Home / Los Cabos, Mexico/ Embark La Paz

Fly into Los Cabos and transfer to La Paz to set sail on the Sea of Cortez. (D)

DAY 2-7: Exploring the Sea of Cortez

Our routing is designed with flexibility in mind, to maximize opportunities for wildlife sightings. It will most likely include the islands and activities listed below, although the order may vary (B,L,D):

Islas San Esteban and San Pedro Martir Walk up a desert wash, to search for desert birds and the endemic pinto chuckwalla — a harmless desert lizard. Later visit Isla San Pedro Martir, a 1,000-foot-high guano-covered island that is home to thousands of seabirds. Blue-footed boobies, red-billed tropicbirds, pelicans and frigatebirds are all found here.

Isla Santa Catalina Search for marine life and hike among the giant barrel cactus on one of most dramatic islands in the Sea of Cortez.

Isla San Marcos Explore via kayak, walks, swimming and opportunities to snorkel.

Isla San Jose One of the larger islands in the Sea of Cortez, San Jose offers several landing possibilities depending on conditions and the whim of the moment. Photograph the ochre cliffs of the island’s eastern shore, hike an “enchanted” arroyo, or visit the abandoned salt works to the west.

Los Islotes/Espiritu Santo Swim and snorkel in the turquoise waters, perhaps with some curious sea lions. Expedition landing craft rides, rare bird sightings, the possibility of spotting an endemic black jackrabbit, or simply some relaxing beachcombing are all possibilities today.

DAY 8: Disembark La Paz, Mexico/Los Cabos

Disembark in La Paz and transfer to the airport in Los Cabos for flights home. (B)

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

 • כלכלה מלאה על הספינה
 • מדריכים נטורליסטים והסטוריונים מקצועיים של הנשיונל ג’אוגרפיק
 • ציוד שנורקלינג
 • קיאקים
 • סירות זודיאק

המחיר אינו כולל

 • ביטוח
 • טיסות

** המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

לטיולים גאוגרפיים נוספים שלנו הקליקו כאן

חדש בעולם נסתר- טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה

מחירים

סוג התא מחיר לאדם בתא זוגי מחיר ליחיד
סיפון גשר (ליד סיפון השמש) $7,190 $10,790
סיפון עליון $7,190 $10,790
סיפון עיקרי (התאים ממוקמים בין חדר האוכל והטרקלין) $6,190 $9,290

תאריכי יציאה

תאריכי יציאה ספינה
1.4.17 נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד
8.4.17 נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד
10.4.17 נשיונל ג'אוגרפיק סי ליון
15.4.17 נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד
22.4.17 נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד
31.3.18 נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד
2.4.18 נשיונל ג'אוגרפיק סי ליון
7.4.18 נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד
9.4.18 נשיונל ג'אוגרפיק סי ליון
14.4.18 נשיונל ג'אוגרפיק סי בירד

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך