בספינה

שיט גאוגרפי לנורבגיה וסקוטלנד

הצטרפו אלינו על סיפונה של נשיונל ג'יאוגרפיק אוריון למסע בלתי נשכח מחוף המגולף בידי פיורדים במערב נורבגיה ועד לאיים סחופי הרוחות של סקוטלנד. במסע מרתק ויפיפה זה תוכלו לחזות בנופי ים מדהימים, חורבות עתיקות ובבעלי חיים ימיים עשירים של איים סקוטלנד. תוכלו לעקוב מקרוב אחר עקבות הוויקינג מ-Shetlands ולגלות את המורשת הייחודית של האיים ההברידים הפנימיים בדרכנו לדבלין הקוסמופוליטית. אז - שוטו בקיאקים מתחת להרי האמרלד בפיורד הדרמטי Sognefjorden, צעדו על החוף ב-Undredal ע"מ לחקור את הכנסייה ואת התרבות הנורדית המסורתית ואספו עוד ועוד חוויות מיוחדות ומסעירות הייחודיות לשיט גאוגרפי זה..

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

  • שוטו בקיאק במים צלולים כמראה של פיורד Sogne, נורבגיה
  • צפו בעופות ימיים מיוחדים לאזור זה לאורך צוקי Noss, בקרו בתחנת מחקר של עופות ים הממוקמת על האי פייר
  • עשו טרק למגדלור ב-Sumburgh Head
  • התפעלו מן ההריסות ההיסטוריות של Scapa Flow.
  • גלו אוצרות ארכאולוגים מרתקים באתרים הקדושים לנצרות ועוד.

מסלול הטיול

יום 1: ברגן, נורבגיה

הגעה עצמאית לברגן ועליה על סיפון הנשיונל ג’אוגרפיק אוריון בדיוק בזמן ארוחת הצהריים. התחלת ההפלגה ללב הפיורדים של נורבגיה.

ארוחות כלולות: צהריים, ערב

יום 2: Sognefjorden

החוף במערבי של נורבגיה המכוסה קרחונים מכיל כמה מן הנופים הדרמטיים ביותר בעולם כולו. נפליג לעומק הפיורד Sogne ונצא בקיאקים ובסירות גומי זודיאק לחקור את המים השלווים שלו. בכפר הציורי אונדרידל נבקר בכנסיה מהמאה ה-12 ואף נטעם מגבינת העיזים החומה המפורסמת של האי.

ארוחות כלולות: בוקר, צהריים וערב

יום 3: האי נוס, איי שטלנד, סקוטלנד/לרוויק, ראש סומבור

נפליג לאורך הים הצפוני לאיי שטלנד שבסקוטלנד, ארכיפלג של כמאה איים ואיים קטנטנים. נגלוש דרך הצוקים של נוס על מנת לצפות בקינון עופות ים לפני שנעגון בלרוויק. נחקור את העיר לרוויק, היכן שתרבויות גאליות ונורדיות מתערבבות ונבקר בחוות בסוסי פוני בשטלנד. לאחר מכן נגלה את ההתיישבות הפרה היסטורית היוצאת דופן בג’ארלשוף, עם הריסות מתקופת הברונזה ובתי וויקינגים. משם נצעד למגדלור של Sumburgh Head ובדרך תלווה אותנו תזמורת טבעית של קולותיהם הרמים של בעלי הכנף המקומיים.

ארוחות כלולות: בוקר, צהריים וערב

 

יום 4: האי פייר/מוסה

הנחיתה הבאה שלנו על היבשה היא באי הזעיר והמרוחק פייר, הממוקם בין איי שטלנד לאיי אורקני. נבקר בתחנת המחקר לציפורים של האי, ונתמקד בכמה מבין 250 זני הצמחים הגדלים כאן. נתחקה אחר בעלי מלאכה מקומיים ובמיוחד אמני אריגה האורגים דוגמאות ייחודיות של האי המפורסמות בכל העולם. באי מוסה הבלתי מיושב, נצא לסיור הליכה למגדל מתקופת הברזל ונחפש בשמיים יסעורים לאורך הדרך.

ארוחות כלולות: בוקר, צהריים וערב

יום 5: איי אורקני

הוויקינגים שלטו באיי אורקני במשך מאות שנים בגלל מיקומם האסטרטגי והמורשת שלהם ניכרת באגדות ומסורות מקומיות הנמשכות עד ימינו. נגלה את האוצר באתר של תקופת האבן, כולל המגאליטים של הטבעת של ברודגר ואת הכפר סקארה בראה בן 5,000 השנה. נבקר בקתדרלה מימי הביניים של סנט מגנוס בקיקרוול, שלקח כמעט 300 שנה להשלים את בנייתה. למי שמתלהב מצלילה, תיכננו צלילה פנטסטית בסקאפה פלואו.

ארוחות כלולות: בוקר, צהריים וערב

יום 6: האי לואיס

לאורך החוף המערבי הפראי של סקוטלנד שוכן האי לואיס, גדוש בהיסטוריה ובאגדות. נבקר באבנים העומדות הנאוליטיות של קאלאניש, המתחרות באלו של הסטונהנג’ במלכותיות של התפאורה בו הן ממוקמות.

ארוחות כלולות: בוקר, צהריים וערב

 

יום 7: איוניה וסטאפה, האיים ההברידיים הפנימיים

נפליג בים ההברידיים לכיוון סטאפה, המפורסם בטורים הבזלתיים הגאומטריים שלו ובמערות הים העמוקות. נגלה את מערת פיגאל, שם פליקס מנדלסון קיבל השראה לכתיבת ספרו “האוברטורה של ההברידיים”. נמשיך בהפלגה לאי איוניה, אתר ההתיישבות הראשונה בסקוטלנד. נעז להיכנס למנזר עתיק יומין ולכנסיה מהמאה ה-13. נחקור את קפלת סנט אורן ואת אדמות הקבורה המלכותית שלה, שם צלבים קלטיים גבוהים מסמנים את הקברים של דורות של מלכים סקוטיים.

ארוחות כלולות: בוקר, צהריים וערב

יום 8: דבלין, אירלנד

עם ההגעה של הספינה לדבלין, נאכל ארוחת בוקר וניפרד לשלום מצוות הספינה. הגעה עצמאית ליעד הבא.

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

חשוב לדעת

תוכנית הטיול תלויה בתנאי מזג האויר ולא כל הירידות ליבשת מובטחות. התוכנית הינה גמישה ומשתנה משייט לשייט, במטרה לאפשר לכם לחוות ולנצל את ההזדמנויות למפגשים עם עולם החי, בצורה הטובה ביותר.

 

מתעניינים בטיולים נוספים ליעד? עולם נסתר מציעה טיולים פרטיים וטיולים מאורגנים לנורבגיה.

מחפשים משהו מיוחד? אנו ממליצים בחום על טיול בוטיק לנורבגיה עם מדריך פרטי  

לטיולים גיאוגרפיים נוספים באירופה, לחצו כאן

לחצו כאן לטיולים גיאוגרפיים מיוחדים בשפיצברגן, איסלנד או אירלנד

כלול

  •  לינה וארוחות כמצוין בתוכנית הטיול
  • סיורים וכניסות לאתרים כמצוין בתוכנית

המחיר אינו כולל:

  • טיסות
  • העברות
  • ביטוח

תאריכי יציאה

יציאה חזרה סטטוס כיוון מסלול ספינה
26.8.17 2.9.17 פתוח מברגן נורבגיה לדבלין בסקוטלנד National Geographic Orion

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך