בטיול פרטי

טיול פרטי לצפון וייטנאם – למיטיבי לכת

טיול פרטי לצפון ווייטנאם, המותאם במיוחד למיטיבי לכת, יאפשר לכם להכיר מקרוב את וייטנאם הקסומה והצבעונית, מלאה בנופים ירוקים, במקדשים מרשימים, ובתרבות מרתקת.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • מפרץ הלונג ביי
  • אי קאט בא
  • כפר נוא
  • האנוי
  • שמורת פו לונג

  מסלול הטיול

  יום 1: הגעה להאנוי

  הגעה להאנוי והעברה לבית מלון

  לינה: Golden Silk – luxury room

  יום 2 - האנוי / שמורת Pu Luong

  בבוקר ניסע כ- 4 שעות בדרך נופית יפה לכפר Don ועם ההגעה נעשה סיור הליכה קצר בכפר להכיר את הקבוצה האתנית באזור. אחרי ארוחת צהריים נתחיל בטיול רגלי בשמורת פו לונג היפה, טיול קל של כשעתיים (7 ק”מ), בדרך נידרש לעלות למספר גבעות אבל הנופים מראשי הגבעות בהחלט יפצו על המאמץ של הטיפוס.

  ארוחות: בוקר + צהריים + ערב
  לינה: Bungalow in Pu Luong retreat

  יום 3 - אופניים ושייט בשמורה

  בבוקר ניקח אופניים מהלודג’ ונעשה טיול אופניים בין הכפרים באזור, כמובן שנעצור בכפרים ונוכל להכיר את המקומיים באופן בלתי אמצעי. אחרי ארוחת הצהריים נעשה שייט בקנו עם הזרם לאורך הנהר עד שנגיע בחזרה ללודג’.

  ארוחות: בוקר + צהריים + ערב
  לינה: Bungalow in Pu Luong retreat

  יום 4 - השבילים הנסתרים של Pu Luong

  את היום נמליץ לכם להתחיל מוקדם שתוכלו להסתובב בכפר ולראות את פעולות הבוקר היום יומיות של המקומיים. אחרי ארוחת הבוקר נתחיל בטיול רגלי של כ 5-6 שעות (12 ק”מ) באזורים אחרים של השמורה והעמק, באמצע הדרך נעצור לארוחת פיקניק ונמשיך בטיול, לאורך כל הדרך נהיה בתוך טרסות אורז, נופים יפים ונעבור בכפרים.
  אחרי הצהריים נגיע לכפר Hieu, נוכל להסתובב בכפר, לתקשר עם התושבים המקומיים ולבקר במפל המים היפה בסמוך.

  ארוחות: בוקר + צהריים + ערב
  לינה: Homestay

  יום 5 - טיול רגלי לכפר Nua

  אחרי ארוחת בוקר נתחיל ביום נוסף של טיול הליכה מכפר לכפר, הדרך היא כ 11 קילומטר ותיקח לנו כ 6 שעות, נלך היום הרבה בתוך שדות האורז בשבילים מקומיים, נאכל ארוחת צהריים פיקניק ואחרי הצהריים נגיע לכפר.

  ארוחות: בוקר + צהרים + ערב
  לינה: Homestay

  יום 6 - Nua / Cuc Phuong National park

  היום ניפרד מהאזור היפה והידידותי שבו שהינו וניסע לשמורת הטבע Cuc Phuong, נסיעה של כ 3 שעות. אחרי ההגעה נאכל ארוחת צהרים ונתחיל בטיול רגלי מהנה מאוד בשמורה שבמהלכו נראה הרבה חרקים וזוחלים בדרך, נחזור לקראת הערב למרכז השמורה ונישן בבית ההארחה בשמורה (תנאים בסיסיים).

  ארוחות: בוקר + צהריים + ערב
  לינה: Park guesthouse

  יום 7 - Tam Coc /  Cuc Phuong National park

  אחרי ארוחת בוקר נבקר במרכז הצלה לקופים ואחר כך נעשה טיול רגלי (כ 9 ק”מ) באזור אחר של השמורה ונמשיך ליהנות מהטבע והחי שבשמורה, אחרי הצהריים ניסע לאזור Tam Coc ושם נעשה שייט מהנה בסירת חתירה בין תצורת האבן היפות ומערות הגיר באזור הנקרא האלונג ביי היבשתי, לקראת הערב ניסע למלון.

  ארוחות: בוקר + צהריים
  לינה: Hidden Charm  hotel

  יום 8 - האלונג ביי

  היום אתם צפויים להגיע לאחד משיאי הטיול הרבים – השייט באחד מהאזורים הנופיים היפים בעולם. לאחר התארגנות תצאו לנסיעה בת כשלוש שעות לעבר מפרץ הא-לונג.

  זהו מפרץ בים סין, בו צומחות מהים גבעות גירניות מחוסרות הסבר – כמעט אנכיות – הזקורות לגובה רב.

  בהגיעכם למזח תעלו על ספינה ואחרי קבלת פנים וארוחת צהרים, תצאו לשייט, במהלכו תראו כפרי דייגים הצפים במפרץ, תערכו שייט עצמי בקייאקים במפרץ, והכל תוך כדי שייט בנופים המדהימים של המפרץ. ארוחות ולינה על הספינה.

  לינה: ספינה בהאלונג ביי

  יום 9 -Halong Bay

  תתעוררו בתאיכם בספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ. משכימי הקום יוכלו ליהנות מהזריחה המדהימה במפרץ, אחרי ארוחת בוקר תעברו לסירה קטנה יותר, לביקור בחוות דגים המגודלים במתקן רשת בים הרוגע.

  תשוטו לאי הון-קו בו תוכלו לשחות במי המפרץ, לחתור בקייקים או סתם ליהנות מהחוף היפה, לפני שתמשיכו לעבר מערת תיאן-קאן-סון, המסתתרת היטב בין הסלעים במפרץ.

  במערה (או בחוף מבודד לידה) תזכו לארוחת בר-בי-קיו ייחודית. תשוטו בחזרה לספינה שלנו ושם תוכלו ליהנות מאחר הצהריים רגוע על הספינה.

  לינה: ספינה בהאלונג ביי

  יום 10 - Halong / Hanoi

  תתעוררו על הספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ. אחרי קפה של בוקר, נמשיך בשייט במפרץ, במהלכו נחלוף על פני מספר איים יפים וכפרי דייגים.

  לאחר ארוחת צהרים מפנקת תיפרדו מהמפרץ היפה ומהספינה ותצאו לדרככם חזרה למלונכם בהאנוי.

  בערב תצאו למופע בובות המים – אומנות ייחודית שהתפתחה בשדות האורז של צפון וייטנאם, המלווה במוזיקה ושירה וייטנאמיות עממיות, ומספר מאגדות העם המקומיות.

  לינה : האנוי

  יום 11 - האנוי

  לפנינו יום סיור בעיר המרתקת האנוי, למשכימי הקום שבינינו נמליץ על סיור רגלי עם הזריחה בעיר המתעוררת לראות את ההכנות ליום החדש ואת המוני הווייטנאמיים, בכל גיל, העוסקים בפעילויות ספורט של בוקר כגון טאי צ’י, בדמינטון כדורגל ועוד … לאחר הסיור נחזור למלון לארוחת בוקר שאחריה יתחיל הסיור בעיר. במסגרת הסיור נבקר במוזילאום של הו צ’י מין, מייסד ומנהיג צפון וייטנאם ואבי האומה הווייטנאמית המאוחדת, נבקר במוזיאון המלחמה, נראה את הפגודה הקטנה שבנויה על עמוד אחד בלבד ונבקר במקדש הספרות, האוניברסיטה הראשונה של וייטנאם שנוסדה ב 1070 לספירה. נמשיך בטיול בעיר העתיקה, נראה את הארכיטקטורה הצרפתית שמאפיינת את העיר, את אגם Hoan Kiem ואת מקדש Ngoc Son, בסיום הטיול נחזור למלון.

  ארוחות: בוקר
  לינה: Golden Silk – luxury room

  יום 12 - יום עזיבה

  העברה לשדה התעופה ותחילת הטיסה הביתה.

  ארוחות: בוקר

  מפה

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

   כלול

   • כל הלינות בהתאם למפורט בתכנית
   • שייט בהאלונג ביי בסירה פרטית מפוארת כולל פנסיון מלא
   • רכב, מדריך ונהג צמודים בימי הטיול
   • ארוחות בהתאם לתוכנית
   • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
   • העברות מ / אל שדה התעופה
   • מכתב ויזה המאשר קבלת הויזה בשדה התעופה בוייטנאם (עלות ויזה של 25$ תשולם בכניסה למדינה לרשויות)

   לא כלול

   • טיסות בינלאומיות
   • ארוחות שלא מופיעות בתוכנית
   • הוצאות אישיות
   • טיפים
   • כל מה שלא מצוין בפירוש ככלול בתוכנית

   * המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

   מחירים

   מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 2 מטיילים מחיר לאדם בחדר זוגי בקבוצה של 4 מטיילים
   כ $2,900 (כולל טיסות) כ $2,650

   טיולים מומלצים

    רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

    מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך