טיולי תמריץ

  מתכננים את הטיול הבא?

  טיולי תמריץ לחברות וארגונים לשיפור התפוקה והיעילות

  טיולי תמריץ לחברות וארגונים הם דרך מדהימה להביא לגיבוש חברתי של הצוות ולעודד את היצירתיות והעבודה המשותפת של כל העובדים בחברה ולכן טיולים אלו ידועים גם בשם "טיולי מוטיבציה". הגיבוש החברתי המתקיים בטיול מניע את עובדי החברה לביצועים טובים יותר. טיולי תמריץ לחברות וארגונים הם גם הזדמנות לפנק את העובדים ולתת להם תחושה שאתם מכירים בעבודה הקשה שלהם.

  מטרותיהם של טיולי תמריץ

  מעבר לתגמול של העובדים, מטרתם העיקרית של טיולי תמריץ היא לשפר את רווחיות החברה. טיול תמריץ איכותי עשוי לרענן עובדים שכבר נשחקו והתעייפו ולשפר את הפרודוקטיביות שלהם. באופן זה ניתן גם להגדיל את רווחי החברה. מטרה אחרת יכולה להיות השקה של מיזמים חדשים. טיול חברה הוא הזדמנות מצוינת לכנס את כל העובדים יחד ולחשוף אותם ליוזמות ולשאיפות החדשות של החברה. חלק מטיולי התמריץ נועדו גם לשפר את עבודת הצוות בחברה ולהגביר את שיתוף הפעולה בין המחלקות השונות בארגון.

  ארגון ותכנון של טיולי אינסנטיב איכותיים

  הארגון והתכנון של טיול תמריץ מתמקדים לא רק ביעד, אלא גם בראיה הכוללת של החוויה המיוחדת הזו. זאת מתוך התחשבות ברצונות העובדים ותוך התאמה אישית לפרופיל החברה הייחודי שלכם. אנחנו בעולם נסתר, מתמחים בבניית מסלולים שיגרמו לחברה שלכם לעשות את קפיצת המדרגה שאתם זקוקים לה על מנת להשיג את היעדים של השנה הבאה ואף הרבה מעבר לכך.

  דוגמאות לטיולים טיולי תמריץ