דף הבית / יעדים / אירופה / סקנדינביה

טיולים לסקנדינביה


סקנדינביה נמצאת בצפון אירופה, ומורכבת מן המדינות דנמרק, נורבגיה ושוודיה שלהן קשרים היסטוריים, תרבותיים ולשוניים חזקים בין העמים. בשימוש באנגלית, סקנדינביה משמשת לפעמים כמילה נרדפת למדינות נורדיות.

  מתכננים את הטיול הבא?

  לגלות את סקנדינביה

  הגיאוגרפיה של סקנדינביה מגוונת, מהפיורדים הנורבגיים במערב והרים סקנדינביים המכסים חלקים מנורבגיה ושוודיה, ועד לאזורים הנמוכים והמישוריים של דנמרק בדרום, כמו גם ארכיפלגים ואגמים במזרח. רוב האוכלוסייה באזור חיה באזורים הדרומיים הממוזגים יותר, כאשר בחלקים הצפוניים יש חורפים ארוכים וקרים.

  בטיולים אלו תכירו ותתעדכנו בנושאים רבים כמו האדריכלות המודרנית הסקנדינבית הידועה בה עץ פוגש זכוכית, ואבן פוגשת מתכת. תלמדו על היסטוריה עתיקה, תיסעו בדרך האטלנטית הדרמטית ותבקרו את הסיור בעיירת הארט נובו הקלאסית אלסונד, שבנורבגיה.

  תביטו אחורה אל ההיסטוריה של המדינות ותלמדו כיצד האקלים הקשה והנוף המחוספס עיצבו את האנשים בצפון. מסורות חיות חזקות כאן: בנורבגיה התלבושת הלאומית "בונד" נמצאת בשימוש נרחב, דורות חדשים מרחיבים את האוכל המסורתי בדנמרק, ומוזיקה עממית ועבודת יד מסורתית הם חלק מחיי היומיום בכל המדינות.

  גולת הכותרת של טיולי סקנדינביה הם כמובן הנופים. הפיורדים וההרים של מערב נורבגיה כולל הפלגות בפיורד, טיולי הרים ונסיעות נפלאות ברכבת בנופים המרהיבים ביותר בדרך פעילה ובת קיימא.

  0 טיולים מומלצים בסקנדינביה

  הגיאוגרפיה של מדינות סקנדינביה מגוונת, מהפיורדים הנורבגיים במערב והרים סקנדינביים המכסים חלקים מנורבגיה ושוודיה, ועד לאזורים הנמוכים והמישוריים של דנמרק בדרום, כמו גם ארכיפלגים ואגמים במזרח. רוב האוכלוסייה באזור חיה באזורים הדרומיים הממוזגים יותר, כאשר בחלקים הצפוניים יש חורפים ארוכים וקרים.

  אנחנו מציעים מספר טיולים מאורגנים בינלאומיים, בהדרכה מקומית באנגלית, אל מדינות סקנדינביה.