בטיול פרטי

טיול למדגסקר – הצפון: מהמפרץ אל הארכיפלג

האי מדגסקר הוא ענק והוא ממוקם כ-300 ק"מ ממזרח ליבשת אפריקה ומוזמביק. מסביב לאי, ובמיוחד צפונית לו, פזורים איים קטנים וציוריים, מעוטרים בחול לבן ודקלי קוקוס. עובדת ניתוקו מאפריקה, לפני מיליוני שנים, הפך אותו למעין בית גידול של מאות זנים אנדמים (ייחודיים) – שניתן לראותם רק במדגסקר, גם מעולם החי וגם מעולם הצומח. זהו יעד נהדר הודות לטבע המגוון והעשיר ולמערכת האקולוגית הייחודית. מספר המבקרים במדגסקר אינו גדול בשל התשתית הבסיסית לתיירות, אבל הרמה הבסיסית הזו היא גם סוד הקסם של האי ומקנה למטיילים בו את תחושת הבראשיתיות. לאחרונה, נרשמה עלייה בפופולריות של המדינה. מדגסקר מציע למבקרים בו אפשרויות צלילה רבות, שמורות טבע יפיפיות עם מגוון גדול של בעלי חיים ייחודיים וגם חוויה אנתרופולוגית - העם המלגשי הוא עירוב בין שחורי אפריקה לשחומי הודו. המלגשים היו נתונים שנים רבות תחת ריבונות צרפתית, ואכן הניחוח האירופאי עדיין מתקיים באי בעיקר באוכל. עם זאת, חיי הדלות משאירים אותם עם המראות האותנטיים ביותר שניתן לפגוש. בכפרי הדייגים הזמן כמו עמד מלכת, ובערים וביערות החיים מתנהלים בחושות בוץ וסככות רעועות הבנויות מדקלי הקוקוס. אולם, למרות העוני הרב העם המלגשי הוא עם שמח ואופטימי, מה שהופך את הטיול למדגסקר לא רק לחוויה זואולוגית מרתקת אלא גם למפגש אנתרופולוגי נעים ומעניין.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • פארק לאומי מונטנייה דמברה
 • שמורת אנקראנה
 • נופש באי הוולקני נוסי קומבה
 • עיר הבירה טננריבו

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לטננריבו

לאחר שתנחתו בשדה התעופה איבאטו, תיאספו על ידי נציגינו המקומיים ותועברו למלון למנוחה.

לינה: טננריבו

יום 2: מטננריבו לדייגו-סוארז

לאחר ארוחת הבוקר תועברו מבית המלון לשדה התעופה, לקראת טיסת בוקר לדייגו-סוארז. לאחר הנחיתה תצאו לסיור בין המפרצים של האזור (ארוחת צהריים על אחד החופים): מפרץ סאקאלאבה, מפרץ היונים ומפרץ הדיונות. תראו את הנוף המדהים ותשמעו על ההיסטוריה של האזור והפיראטים שחיו במקום.

לינה: דייגו סוארז

יום 3: שמורת Montagne d’Ambre

בבוקר תיסעו לשמורת Montagne d’Ambre. פארק לאומי מדהים עם מגוון מסלולי הליכה, אגמי מכתשים, מפלים במגוון גדלים וגבהים ומספק בית גידול לבעלי חיים החל מזוחלים, ברוקסיה – הזיקית הקטנה בעולם, למורים מכל הסוגים ו-70 זנים של ציפורים. בשמורה תאכלו ארוחת צהריים-פיקניק.

לינה: שמורת Montagne d’Ambre

יום 4: שמורת אנקראנה

בבוקר תמשיכו לשמורת Ankarana – שמורה המאופיינת בסחופה של סלעי סיד כהים היוצרים מראה חייזרי, מנוקדים באזורי ג’ונגל עבותים, מערות וקניונים (רשת המערות הגדולה ביותר באפריקה), ונחלים שוצפים. השמורה מכילה את האוכלוסייה הצפופה ביותר של קופיפים מכל היערות בעולם ויותר מ-350 זני צמחים גדלים כאן. היערות מסביב לנקיקים תמיד ירוקים ויוצרים מחזה מרהיב. בדרך, תעברו ב- Red Tsingys, מבנה הקריסטלים המיוחד

לינה: שמורת אנקראנה

יום 5: שמורת אנקראנה

יום שלם של טיולים ושיטוטים בשמורת אנקראנה.

לינה: שמורת אנקראנה

יום 6: נוסי קומבה

לאחר ארוחת הבוקר תחלו בנסיעה לאנקיפי. בדרך תעברו במטעי קפה, קקאו, ילאנג-ילאנג, קנה סוכר ווניל ובכפרים המקומיים – אמבילובה ואמבנג’ה. לאחר מכן, תועברו על ידי סירה אל היעד האחרון שלכם להיום – האי נוסי-קומבה.

לינה: נוסי קומבה

יום 7-10: נוסי-קומבה

ימי מנוחה באי הנופש נוסי קומבה. אפשר לארגן מגוון של פעילויות וטיולים אופציונליים דרך המלון. נוסי-קומבה הוא אי וולקני קטן, עם חופים מדהימים והמון למורים. מומלץ לשוטט בשבילי האי ולחוות את האי שנחשב לגן עדן מקומי. האי במרחק של 30 דקות שיט מהאי נוסי-סה, שנהיה קצת יותר מידי תיירותי בשנים האחרונות.

לינה: נוסי-קומבה

יום 11: טננריבו

לאחר ארוחת הבוקר תועברו לשדה התעופה לקראת טיסתכם בחזרה לעיר הבירה טננריבו. עם נחיתתכם תועברו על ידי נהג אל המלון ותוכלו להעביר את היום בהסתובבות עצמאית בעיר.

לינה: טננריבו

יום 12: עזיבה

לאחר ארוחת הבוקר תצאו לסיור בעיר הבירה הרועשת והצבעונית של מדגסקר. תעברו בין השווקים, הסמטאות, ארמון המלך ותלמדו על ההיסטוריה של המדינה. לאחר מכן תועברו לשדה התעופה לקראת טיסתכם בחזרה לישראל.

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

 • 2 טיסות פנימיות
 • העברות אל/מ שדה התעופה והמלון
 • לינה על בסיס חצי פנסיון
 • לינה על בסיס פנסיון מלא בנוסי-קומבה
 • כניסות לכל האתרים והפארקים הלאומיים
 • רכב ונהג דובר אנגלית לכל השהות
 • מדריכים מקומיים מקצועיים בכל שמורה
 • העברה בסירה לאי הנופש
 • מיסי תיירות

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות
 • ויזה – 25 יורו לאדם
 • טיפים לאנשי שירות
 • הוצאות אישיות
 • ביטוח נסיעות

מחירים לאדם בחדר זוגי - לינה ברמה A

מס' נוסעים מחיר לאדם בחדר זוגי
2 €4,100
4-6 €3,770
תוספת ליחיד €1,000

מחירים לאדם בחדר זוגי - לינה ברמה B

מספר נוסעים מחיר לאדם בחדר זוגי
2 €2,620
4-6 €2,310
תוספת ליחיד €400

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך