בטיול פרטי

טיול פרטי בבורמה (מיינמאר)

בטיול פרטי בבורמה (מיינמאר), "ארץ הזהב", תראו נופים נפלאים של הרים ואגמים לצד מקדשים מוזהבים מרשימים ביותר. אבל, בורמה היא לא רק נופים ומקדשים. הביקור במדינה מאפשר הצצה לתרבות אחרת ומרתקת. שנים רבות של בידוד הפכו את בורמה למקום שנשאר הרחק מאחור והפיתוח המודרני לא הגיע אליו, לטוב ולרע. אתם מוזמנים למסע בארץ מופלאה עם אנשים מקסימים.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • ביקור ב-Inwa העיר המלכותית היושבת במפגש נהרות
  • שייט על נהר Myitnge
  • ביקור באתר עם לא פחות מ-500,000 פסלי בודהה
  • יום סיור בפאגן, “עיר אלף המקדשים”

  מסלול הטיול

  יום 1: הגעה לינגון

  הגעה לינגון בבוקר/צהריים בטיסה. יקבל את פניכם מדריך מקומי וייקח אתכם למלון.

  לינה: ינגון

  יום 2: סיור בינגון

  הסיור של יום מלא בינגון יתחיל עם ביקור במרכז העיר ובפגודת סול, ההיי לייט של דאון טאון ינגון. לאחר מכן, צעידה רגלית קצרה למלון סטרנד, סמן של המורשת מהעידן הקולוניאלי, שנפתח ב-1901 ע”י האחים סאקיז המפורסמים. לאחר מכן נעצור באגם קאנדאוויג’י (Kandawgyi (Royal) Lake ) לצילומים.

  אחה”צ  נבקר בשוק בוגיוק (שנקרא לפנים שוק סקוט), שם נוכל לרכוש מגוון מוצרים מקומיים מבגדים, דרך עבודות יד ועד אוכל מקומי טעים וייחודי לעיר. אם לוח הזמנים יאפשר לנו, נצעד עד אזור צ’יינה טאון, המקום עם ההמולה הגדולה ביותר בינגון.

  לינה: ינגון

  * הערה: שוק בוגיוק סגור בימי שני ובחגים ציבוריים

  יום 3: ינגון-באגאן (טיסה) – סיור של יום שלם בבאגאן

  לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא לכיוון שדה התעופה וניקח טיסה לבאגאן. נגיע לבאגאן ונעשה צ’ק אין במלון. באגאן היא אחד היעדים הארכאולוגיים הפופולריים ביותר באסיה ואחת משתי הערים הדתיות העתיקות הבולטות ביותר בדרום מזרח אסיה. הסיור יתחיל עם ביקור בשוק Nyaung Oo שוק מקומי טיפוסי, ימשיך בביקור בפגודת Shwezigon הקדושה בזכות השיניים והשיער של בודהא השמורים בה, נבקר במקדש Gubyaukgyi מהמאה ה-13 ובמקדש Anada המרשים בארכיטקטורה שלו.

  אחה”צ נבקר במפעל lacquer ware ולאחר מכן בכפר מקומי. לפני השקיעה, נצא לשיט בסירה על נהר ה- Ayeyarwaddy ממנה נוכל לצפות בשקיעה.

  לינה: באגאן 

  יום 4: באגאן-פופה-באגאן

  לאחר ארוחת בוקר במלון ניסע להר פופה, הר געש לא פעיל הממוקם כ-65 ק”מ דרומית מזרחית לבאגאן. זהו אחד הפארקים הלאומיים עם יער גשם באזור החם, היבש של מרכז מיינמאר. הפופולריות של הר פופה כיום נובעת מהאמונות הדתיות והמיסטיות הקשורות אליו. נטפס ל- Taungkalat, הנחשב לחלק מהר הגעש המרכזי שהתפרץ באותו איזור, ממנו נוכל ליהנות מנוף פנורמי של כל האזור.

  לינה: באגאן

  * הערה: ביום זה נהנה מארוחת ערב של השנה הנוצרית החדשה במלון.

  יום 5: סיור בבאגאן

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לבקר במקדש Dhamayangyi, האתר המשמעותי ביותר בבאגאן; במקדש סולאמאני, הקרוב למקדש Dhamayangyi; במקדש Dhamayangyi הנמצא בכפר Myinkaba; במקדש מנוהה; במקדש Ngagayon ועוד. נוכל לצפות בשקיעה נהדרת מגג אחד המקדשים בהם נבקר.

  לינה: באגאן

  יום 6: באגאן- Heho (טיסה)- Pindaya (ברכב)

  לאחר ארוחת בוקר במלון, העברה לשדה התעופה Nyaung U, שם נעלה על טיסה ל- Heho. כשנגיע ל- Heho, ניסע ל- Pindaya, עיירה הסטורית הממוקמת מרחק 3 שעות נסיעה מאגם Inle. הסיור יכלול: ביקור במערות פינדאייה ואגם בוטולוקה המפורסם.

  לינה: Pindaya

  יום 7: פינדאייה-טיול באגם Inle

  אחרי ארוחת בוקר במלון ניסע לאגם Inle, אחד האגמים הקסומים במיינמאר הממוקם 900 מטר מעל פני הים ומוקף בהרים היפיפים של רמת שאן. זהו אזור המחייה של שבט Inthar. אם ניפול במקרה על יום השוק , נבקר בשוק האזורי הנודד במשך 5 ימים באזורים שונים של האגם.

  לינה: אגם Inle

  יום 8: טיול באגם Inle

  לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לביקור בפגודת Phaungdawoo המפורסמת בזכות דמויות קטנות ומוזהבות של בודהא. לאחר מכן נבקר במנזר Ngaphechaung שנבנה לפני יותר ממאה וחצי ומציג דמויות מעניינות עתיקות של בודהא. אטרקציות נוספות ביום זה: גנים צפים, שיטת דיג מיוחדת של ה- Inthar, אריגת משי וכותנה ועוד.

  לינה: אגם Inle

  יום 9: Indein village

  לאחר ארוחת בוקר במלון, נצא לגלות את החלק המערבי של האגם בסירה ונגיע בשיט לכפר Indein . הכפר הקטן הזה ממוקם בגדה הדרום מערבית של האגם והוא מפורסם בפגודות עתיקות הרוסות מהמאה ה-16 שלו. האווירה הרגועה והשלווה ושרידי הפגודות ההרוסות המכוסות שיחים מכל עבר יקחו אתכם כמה מאות לאחור.

  לינה: אגם Inle

  יום 10: Heho-Mandalay

  לאחר ארוחת בוקר במלון, יהיה לכם זמן חופשי לחקור את Inle. בשעות אחה”צ המאוחרות, תועברו לשדה התעופה של Heho ותטוסו ל- Mandalay. כשתגיעו  ל- Mandalay תועברו למלון.

  לינה: Mandalay

  יום 11: Amarapura-Inwa-Sagaing

  לאחר ארוחת בוקר במלון, נסיעה ל- Amarapura, הבירה הרשמית הקודמת של מיינמאר וכיום פרוור של Mandalay. ב- Amarapura נבקר בין היתר ב: מנזר Mahargandaryone, גשר U Bein, מפעל לטוויית משי.

  אח”כ ניסע ל- Inwa הבירה המלכותית הרשמית הקודמת של מיינמאר. נחצה את נהר Myitnge בסירה קטנה ולאחר מכן ניסע בכרכרה  על כביש משובש על מנת לבקר את הריסות הבעיר המלכותית העתיקה. הסיור יכלול את: מגדל השעון, מנזר Mahaaungmyebonzan, מנזר Bargaya ועוד.

  נמשיך ל- Sagaing, הבירה הקודמת של ממלכת שאן וממלכת מיינמאר.  Sagaing ידועה כיום כמרכז הדתי של מיינמאר בזכות למעלה מ-400 מנזרים המפוזרים על גבעותיה.

  לאחר שנחצה את גשר Inwa (המכונה גם Sagaing Bridge), נוכל לבקר בגבעת Sagaing . שיאי הביקור כוללים את פגודת Soonooponyashin, פגודת Uminthonese, פגודת silver smith

  ופגודת Kaunghmudaw. לאחר מכן, נסיעה חזרה ל- Mandalay

  לינה: Mandalay 

  יום 12: Mandalay-Mingun-Mandalay

  לאחר ארוחת בוקר במלון, ניקח סירה מ- Mandalay Gawwein jetty לשיט קצר במעלה הנהר ע”מ להגיע ל- Mingun, הממוקמת בצד השני של נהר Ayeyarwaddy וצפונית ל- Mandalay. השיט בסירה הוא תמיד נעים ומעניין, כי במהלכו ניתן ללמוד על החיים של המקומיים לאורך הנהר. שיאי הסיור הם ביקור ב- Pathodawgyiהמפורסם, בפעמון מינגון ובפגודת Myatheindan. לאחר מכן, חזרה ל- Mandalay.

  ב- Mandalay נטייל בעיר ונגיע גם לשוק זגיו (Zegyo) המפורסם ביותר ב- Mandalay ובארמון המלכותי של Mandalay.

  לינה: Mandalay

  יום 13: עזיבת Mandalay

  לאחר ארוחת בוקר במלון, העברה לשדה התעופה הבינ”ל של Mandalay, שם תעלו על טיסה לבנגקוק ומשם – הביתה לישראל.

  כלול

  • טיסות פנים בהתאם למסלול
  • כל הלינות בהתאם למפורט בתוכנית
  • אירוח על בסיס לינה וארוחת בוקר
  • מדריך דובר אנגלית, רכב + נהג
  • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים בתוכנית
  • העברות מ / אל שדה התעופה

  לא כלול

  • טיסות בינלאומיות
  • הוצאות אישיות
  • טיפים
  • ויזה
  • כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

  * המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

  מחירים

  רמת בתי המלון 2 מטיילים 4 מטיילים 6 מטיילים
  3 כוכבים 1,895$ 1,735$ 1,565$
  4 כוכבים 2,669$ 2,509$ 2,339$
  5 כוכבים 3,372$ 3,212$ 3,042$

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך