בטיול פרטי

טיול קלאסי למקסיקו

טיול למקסיקו מציע שלל אפשרויות לבילויים ומקומות מעניינים לביקור: אתרים ארכיאולוגיים מרשימים, חופים לבנים עם ים טורקיז, חיי לילה תוססים ובעיקר נופים מושלמים. במקסיקו ניתן לטייל עם מדריך פרטי דובר אנגלית, על מנת לאפשר לכם לנוע בקצב ובסגנון שלכם ועם גמישות מרבית. כמו כן ניתן לטייל במקסיקו בטיולי יום, עם קבוצות מטיילים ומדריך קבוצה דובר אנגלית. טיול מאורגן פרטי מאגד את ייתרונות הנוחות של טיול מאורגן, ללא הצורך לעסוק בסידורים ולימוד מקדים, והמידע הטוב שניתן על ידי מדריכים מוסמכים בני המקום, יעילות הטיול המקיף מרב יעדים בזמן קצוב, עם הייתרונות של טיול פרטי, בו לא תלויים באנשים אחרים, וניתן לשלוט על קצב הטיול, להקדיש זמן למקומות מרתקים ולקצר או לדלג על מקומות אחרים. זוהי האופציה האידיאלית למטייל הרוצה להפיק את המרב.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • סיור במקסיקו סיטי, כולל כל האטרקציות העירוניות.
 • ביקור באתר הארכיאולוגי צ’יצ’ן איצה.
 • ביקור באתר הארכיאולוגי המרשים טאוטיואקאן.
 • שייט בתעלות העיר מקסיקו סיטי.
 • טיול בין כפרי האינדיאנים של מדינת צ’יאפס.

מסלול הטיול

יום 1: הגעה למקסיקו סיטי

לאחר נחיתה בשדה התעופה של מקסיקו סיטי, הנציג המקומי יסיע אתכם לבית המלון.

לינה: מקסיקו סיטי

יום 2: מקסיקו סיטי

מקסיקו סיטי היא המטרופולין השלישי בגדלו בעולם והעיר הגדולה בדרום אמריקה. זו עיר מגוונת עשירה מבחינת תרבותית והיסטורית. תתחילו את היכרותכם עם עיר זו בסיור (בקבוצת תיירים) במרכז ההיסטורי של מקסיקו סיטי, ובאתרים המוכרזים כאתרי מורשת עולמית. תבקרו בכיכר המרכזית זוקלו, כיכר ענקית שהייתה המרכז הטקסי של העיר האצטקית טנוכטיטלן. בצפונה של הכיכר נמצאת קתדרלת המטרופולין, הגדולה ביותר באמריקה. זו הקתדרלה ששמה המלא הוא “הקתדרלה העירונית של עליית מרים הבתולה המבורכת לגן העדן”. תבקרו בכיכר סאקולו ובארמון הלאומי על קירותיו נמצא ציור הקיר המפורסם של גדול ציירי המוראלים, דייגו ריברה. תבקרו במוזאון הנפלא לאנתרופולוגיה, כדי להחשף לתרבויות הפרה-קולומביאניות העשירות של אמריקה התיכונה, האצטקים, המאיה האולמקים ועוד. זהו המוזאון הפופולרי ביותר במקסיקו, ושער חשוב להיכרות עם התרבויות אותן תפגשו בהמשך הטיול. (המוזאון סגור בימי ב’).

לינה: מקסיקו סיטי.

יום 3: מקסיקו סיטי - טאוטיוקאן  

הבוקר תצאו לטיול (בקבוצת תיירים), באתר הארכיאולוגי המרשים של טאוטיואקאן שהייתה העיר הגדולה ביותר ביבשת אמריקה טרם עידן הקולוניאליזם. השפעתה של עיר חשובה זו התפרשה על פני אמריקה התיכונה. העיר הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק”ו ולא בכדי. כאן נמצאת פירמידות השמש והירח המפורסמות ומקדשו של האל קצאל-קואטל – נחש עם נוצות ציפור הקצאל המלכותית.

בדרך חזרה תבקרו בבזיליקה לכבוד גבירתנו מגוואדלופה. הבזיליקה מהווה אתר לעליית רגל למאמינים מכל אמריקה הלטינית. עוד תבקרו בכיכר שלוש התרבויות.

לינה: מקסיקו סיטי.

יום 4: מקסיקו סיטי, גני סוצ'ימילקו

לאחר ארוחת בוקר תיסעו (בקבוצת תיירים) לשכונת קויאקאן הציורית, בה נמצא מוזאון הציירת פרידה קאלו. פרידה הייתה מהציירות הטרגיות והמפורסמות בעולם ואשתו של הצייר דייגו רביירה. בבית זה, הקרוי “הבית הכחול” חיה ומתה הציירת, ומוצגים בו ציורים של בני הזוג ואומנים נוספים. זהו המקום החשוב ביותר ללמוד על אומנות הציור המקסיקנית.

לאחר הביקור תמשיכו לשייט בסירה טיפוסית בתעלת העיר בשכונה הרומנטית סוצ’ימילקו, בה ישנם גנים צפים על איים מלאכותיים, שנוצרו במאה ה-13 כדי לגדל עליהם ירקות. בין הגנים שטות סירות ומשרות אוירה שלווה של סוף היום. בדרך תראו להקות מריאצ’י מנגנים בסירות חולפות (המוזאון סגור בימי ב’).

לינה: מקסיקו סיטי.

יום 5: מדינת צ'יאפס , קניון סומידרו                                           

בשעות הבוקר הנציג המקומי יסיע אתכם לשדה התעופה, ממנו תטוסו לטוקסלה גוטיארס, בירת מדינת צ’יאפס, היושבת על גבול גואטמלה, והיא המדינה המבודדת ביותר ולכן גם בעלת ריכוז האוכלוסייה האינדיאנית ביותר. מדריך מקומי יחכה לכם בשדה התעופה ויקח אותכם בהסעה פרטית לשייט חוויתי בקניון סומידרו, שהוא מאתרי הטבע היפים ביותר במקסיקו. הנהר מתחתר בקניון בגילו של הגראנד קניון בארה”ב, ולא פחות מרשים ממנו. סדק גיאולוגי שנוצר לפני כ-35 מיליוני שנה, יצר נהר שחתר בו כמו מסור. הנהר מתפתל בינות קירות ניצבים המתנשאים לגובה של מאות מטרים ומכוסים צמחייה עבותה ועופות מים. שיט בפיתולי הקניון הוא חוויה של ממש! בסיום השיט תסעו כשעתיים לעיר סן קריסטובל דה לאס קסאס – עיירה הררית יפיפיה.

לינה: סן קריסטובל.

יום 6: סן קריסטובל וכפרים אינדיאנים                                              

לאחר ארוחת בוקר במלון תצאו ליום טיול פרטי מודרך בין הכפרים של שבטי האינדיאנים של מדינת צ’יאפס סן חואן צ’אמולה ו-סינאקנטאן, בהם חיים צאצאי המאיה. כפרים בהם כאילו עצר הזמן מלכת, בהם האינדיאנים הלבושים בבגדיהם הטיפוסיים, הצבעוניים, שתמיד נלחמו בכובש הספרדי, עדיין מתרגלים טקסים שמאניים תוך שתיית “פוש” אלכהולי ו”ארוז-קון-לצ’ה” (אורז בחלב וקינמון). תראו את התושבים ותלמדו אודות תרבותם, ובסיום הביקור תחזרו לעיירה סן קריסטובל, אשר הבניינים בה הם דוגמה לארכיטקטורה הספרדית, ובמיוחד כנסיית סנטו דומינגו המרשימה, עם חזית הבארוק הורודה, והכיכר המרכזית.

לינה: סן קריסטובל.

יום 7: מפלי אגווה אזול ואתר המאיה פלאנקה                      

היום מצפה לכם יום של טבע בהתגלמותו. תעזבו את סן קריסטובל היפה, בדרככם לקסקדס דה אגוואה אזול (“מפלי המים הכחולים”), שכפי שמרמז שמם, זהו רצף של מפלים שהמים מכילים תוכן מינרלי עשיר הצובע אותם בכחול עז. את המשך היום תקדישו לחקירת צפונות תרבות המאיה בביקור באתר העיר פלנקה. העיר, שהגיעה לשיאה סביב המאה השביעית, ננטשה, והתגלתה בלב הג’ונגל עם בוא הספרדים. העיר השתמרה באופן יוצא מהכלל, דבר המאפשר לראות את תפארתה, את מגוון המבנים ואת התחריטים בראשי המקדשים של העיר, ובכך להבין יותר את תרבות המאיה הנכחדת. מהממצאים הבולטים הוא קברו החשוב של המלך פאקאל בו תבקרו.

לינה: פלנקה.

יום 8: וילה הרמוסה - קנקון

בשעות הבוקר תצאו בטיול פרטי מודרך לוייארמוסה – בירת מדינת טבסקו. תבקרו במוזאון הפתוח לה ונטה הפארק, בו תראו עבודות האבות הקדומים של תרבות המאיה ושאר תרבויות אמריקה התיכונה – האולמקים. תמשיכו לשדה התעופה ממנו תטוסו לקנקון. הנציג המקומי יסיע אתכם לבית מלון באחד החופים.

לינה: קנקון.

יום 9: קנקון, צ'יצ'ן איצ'ה

תצאו לטיול מאורגן בן יום שלם (כחלק מקבוצה) לצ’יצ’ן-איצ’ה – מהחשובים באתרי המאיה, ואתר התיירות המוביל במקסיקו כולה. עיר מאיה זו הייתה מרכז תרבותי חשוב בין המאות 5-7 ושוב בין המאות 11-13. העיר שוחזרה היטב. תראו בעיר העתיקה את הפירמידה הגדולה אל קסטיליו, הבנויה באופן מתמטי, אסטרונומי וארכיטקטוני מדהימים זה 1,500 שנה! תראו גם את מקדש הבאר הקדושה ועוד. במהלך הטיול תוגש ארוחת צהריים. בסיום הסיור המרתק תחזרו לבית המלון בקנקון.

לינה: קנקון.

יום 10: טיסה מקנקון

העברה לשדה התעופה ע”י הנציג המקומי לטיסה חזרה לארץ או ליעד הבא. (קיימת אפשרות להישאר לנופש בקנקון).

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

 • אירוח בבתי מלון 4 כוכבים כולל ארוחת בוקר
 • כניסה לאתרים המצוינים בתוכנית
 • טיולים כחלק מקבוצה או פרטיים, עם הדרכה באנגלית

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות
 • טיסות פנים במקסיקו
 • ביטוח
 • טיפים לנותני השירות

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

 

מחיר

מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 4 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (על בסיס 6 מטיילים)
$2,250 $1,850 $1,680

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך