שייט נהרות

אקוודור – שייט נהרות על האמזונס

שיט נהרות זה ייקח אתכם אל הלב האינסופי של מגוון ביולוגי, המשתרע על פני פריזמה אגדית של חיים ברחבי אגן האמזונס באקוודור. טבעה של ממלכת הג'ונגל הזה מלמד אותנו שהדרך הטובה ביותר לחקור אותה היא באמצעות אמצעי ייחודי של תחבורה: על ידי ניווט במורד הנהר, על גבי ספינה שהיא מלאת מחשבת של אמנות. הרפתקה מעוררת השראה זו תספק שלל מפגשים בלתי צפויים ומדהימים. נגלה את Yasuní (הפארק הגדול ביותר מבין הפארקים הלאומיים היבשתיים של אקוודור), ממלכה פרועה ובלתי מרוסנת בלבו של יער הגשם באקוודור. נטפס אל מגדלי תצפית על מנת ליהנות ממבט ייחודי על היער ולחקור נהרות מים שחורים בליווי לוטרות וצבים. נטייל בשבילים על מנת ללמוד על הצמחייה הנפלאה שעושה את האמזוניה האקוודורית ירוקת עד.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • ביקור במרכז הפרשנות Sani Warmi Kichwa
 • טיול קאנו בנהר
 • ביקור בבית ספר הממוקם על גדות נהר הנאפו, שם נקבל הזדמנות לפגוש ילדים מהאזור וללמוד על מערכת החינוך של קהילת הג’ונגל הנידחת באקוודור
 • מפגש בלתי אמצעי עם עשרות סוגים של בעלי חיים ייחודיים
 • שיט בקייאקים

מסלול הטיול

יום 1 – יום ראשון – אקוודור: קיטו-קוקה-נהר נאפו

יציאה מקיטו. נטוס כ-30 דקות לעיירת הגבול של קוקה (Francisco de Orellana) – נעבור את המזח, ממנו נצא לקאנו ממונע וננווט במורד נהר כשעה, נעלה על סיפונה של ספינת ANAKONDA AMAZON CRUISE. לאורך המסע כולו נוכל להתפעל מנוף יערות הגשם שעל גדות נהר הנאפו הגדול.
מיד לאחר העלייה לספינת Anakonda, נמשיך לנווט במורד הזרם. אלה יהיו ההזדמנויות הראשונות של הנוסעים ליהנות מהיתרונות המרגשים של ספינת התענוגות שלנו: האזורים החברתיים המרווחים, סוויטות נוחות ומרפסת התצפית שמציעה נוף מרהיב. טיול ערב מאורגן אחרי השקיעה; כל אלה יתנו לנו ההזדמנות לגלות את הפעילות הלילית של יער הגשם ולהקשיב לקולות הבלתי פוסקים של הטבע.

יום 2 – יום שני: ביקור בפרוזדור הביולוגי PAÑACOCHA

נמשיך את הניווט שלנו במורד הזרם לדלתת הנהר Pañayacu ; נצא לטיול קאנו בנהר כדי לחוות את המראות של השמורה המרתקת הזו. נחפש א נהר דולפינים PINK, קופי סנאי נפוצים ועוד. אגם פיראנה בקצ’ואה הוא מערכת אקולוגית המוצפת במים לבנים. הנהרות והאגמים כאן הם בית הגידול המושלם לדגPiranha הידוע לשמצה, כמו גם את דג הקוף והקיימן הלבן. אחרי שחייה מרעננת (לאמיצים שבינינו), נהנה מארוחה טעימה בסגנון בר ביי קיו אמזוני ומשקאות מרעננים באתר קמפינג סמוך. בשעות אחר הצהריים, נצא לטיול בשבילים מסומנים ונחזור לארוחת ערב.

יום 3 – יום שלישי: הפארקים הלאומיים סאני וורמי ויאסוני

נאכל ארוחת בוקר על הסיפון ולאחריה נצא לבקר באחד מהמראות המדהימים ביותר בצד הזה של אמזוניה המערבית הידוע כליקוק התוכי – בריכות בוץ ייחודיות עשירות במינרלים המהוות מוקד משיכה למאות תוכים ואמזונות בכל יום. אם מזג האוויר יאפשר, נוכל להתפעל מתופעת הטבע המדהימה הזו.
לאחר מכן נבקר במרכז הפרשנות Sani Warmi Kichwa , שבו קבוצה של נשות Kichwa תספר לנו על המנהגים, המאכלים וחיי היום-יום שלהן. הם יצרו את המרכז הזה על מנת להציג את התרבות שלהם וזוהי הזדמנות ייחודית ללמוד על אורח חיים באמזונס לאורך נהר נאפו. תהיה לנו גם הזדמנות לקנות חפציי אמנות מקומיים ומזכרות.
אחרי ארוחת צהריים, נעשה עצירה נוספת במרכז פרשנות נוסף Yakukawsay Kichwa, ונסיים בצעידת ערב מעניינת דרך היער (תלוי בנגישות, רמות מים בנהר ותנאי מזג אוויר).

יום 4 – יום רביעי: אינדילמה ונהר הנאפו - הפארק הלאומי YASUNÍ

ביום זה תהיה אפשרות בחירה בין שייט בקיאק דרך נהר האינדילמה (Indillama), אחד היובלים של נהר Napo הנכנס לפארק הלאומי Yasuni. שייט בקיאק הוא הזדמנות לטיולים נהדרים עם תצפיות על חיות בר. הם לא מפחידים ומרתיעים את בעלי החיים, בזכות השייט השקט שלהם.
או שתוכלו לבחור בשייט בקאנו כדי לחפש עוד חיות בר דרך נהר Napo. הבחירה בידכם!

יום 5 – יום חמישי: גבול עם פרו (HEART OF YASUNÍ)

נאכל ארוחת בוקר טעימה ונרד מהספינה לניסיון הראשון שלנו בפגישה אישית עם יערות הגשם הטרופיים, בהם נלמד על הקשר ההדוק בין צמחים ובעלי חיים ועל המגוון הביולוגי המרתק של האמזונס בכל פינה.
אחרי ארוחת צהריים ב-M/V Anakonda , ננווט לאחד מהיובלים הקטנים והטהורים ביותר של אמזונס אקוודור, ביתם של הדולפין הוורוד האגדי, הקיימן השחור והאנקונדה. נוכל למצוא גם צבי נהר ומינים שונים של קופים, כמו גם ההואצין הפרימיטיבי, ציפור יחידה במינה הידועה בכינוי המקומי the Stinky Turkey””. למעשה הדרך היחידה לבקר במערכת האקולוגית הזו היא על ידי קאנו, שייט שיגלה את היופי של עולם ג’ונגל עבות.
אם אתם יותר הרפתקנים – שאלו על תכנית ה- glamping שלנו.

יום 6 – יום שישי: מפגש עם קהילה מקומית, פעילויות על הסיפון וגילוי אי

נאכל ארוחת בוקר על הסיפון. לאחר מכן נבקר בבית ספר הממוקם על גדות נהר הנאפו, בו תהיה לנו הזדמנות לפגוש ילדים מהאזור וללמוד על מערכת החינוך של קהילת הג’ונגל הנידחת באקוודור.
נחזור לספינה לארוחת צהריים ולהפוגה קלה, בזמן שהספינה תנווט במעלה הזרם. תוכלו להשתתף בהקרנת סרט תיעודי ובהרצאה וללמוד על עבודת יד אופיינית לאזור וגם ליצור. בשעות אחר הצהריים, נחקור את אחד מאיי הנהר הגדולים ביותר של נהר נאפו.

יום 7 – שבת: מגדל תצפית – השמורה הביולוגית LIMONCOCHA

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במגדל תצפית בגובה 100 מטרים, שנבנה על עץ צמר-גפן ענקי. מהחלק העליון של המגדל, נקבל נקודת מבט ייחודית על היער, המתנשא מעל צמרות עצים ועל גדולתו של אגן האמזונס.
בשעות אחר הצהריים, נבקר בשמורה הביולוגית Limoncocha , אזור מוגן מרתק בו יותר מ- 478 מיני ציפורים וכמה מינים של קופים. פעילות זו תימשך עד הערב, אז נוכל לזהות קיימן השחור בעזרת הפנסים שלנו. נחזור אל הספינה לארוחת ערב.

יום 8 – יום ראשון: חזרה

בבוקר נרד מסיפונה של האנקונדה ונשוט על גבי קאנו ממונע לקוקה (שייט בן כשעה). משם נטוס לקיטו.

כלול

 • העברות הלוך ושוב לנמל התעופה קוקה ולספינה אנקונדה
 • לינה וארוחות על הספינה
 • ביקורים באתרים מתוכננים על פי המצוין בתוכנית עם מדריך מקצועי
 • אספקה בלתי מוגבלת של מים חמים, קפה ותה

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינ”ל
 • העברות הלוך ושוב אל נמל התעופה קיטו
 • כרטיסי טיסה קיטו-קוקה-קיטו (170$ לאדם – נתון לשינויים)
 • דמי כניסה לביקור בפארקים ובקהילות (50$ לאדם – נתון לשינויים)
 • משקאות אלכוהוליים ושאינם אלכוהוליים
 • טיפים
 • אינטרנט אלחוטי
 • הוצאות אישיות
 • שירותים אחרים ונוספים שאינם מופיעים בתוכנית

ספינת מאנאטי - מחירים

סוג תא 2018 - מאנאטי: מחיר לאדם ל-4 ימים/3 לילות - שישי עד שני 2018 - מאנאטי: מחיר ל-5 ימים/4 לילות - שני עד שישי 2017 - מאנאטי: מחיר ל-8 ימים/7 לילות - שישי עד שישי או שני עד שני
Double $1,573 $1,965 $3,145
Triple $1,336 $1,672 $2,672
Single $2,359 $2,949 $4,720
Children under 12 years $787 $984 $1,573

ספינת אנקונדה - מחירים

סוג תא אנקונדה: מחיר לאדם ל-4 ימים/3 לילות - ראשון עד רביעי אנקונדה: מחיר ל-5 ימים/4 לילות - רביעי עד ראשון אנקונדה: מחיר ל-8 ימים/7 לילות - ראשון עד ראשון/רביעי עד רביעי
Standard Suite-Double $2,196 $2,743 $4,390
Standard Suite-Triple $1,866 $2,332 $3,731
Standard Suite-Single $3,279 $4,097 $6,553
Standard Suite-Children under 12 years $1,098 $1,371 $2,196
Deluxe Suite-Double $2,743 $3,430 $5,487
Deluxe Suite-Triple $2,332 $2,914 $4,664
Deluxe Suite-Single $4,097 $5,120 $8,190
Deluxe Suite-Children under 12 years $1,371 $1,714 $2,743

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך