למה לא כדאי לחכות לרגע האחרון עם הזמנת טיסות

רובנו עובדים בעבודה מסודרת ועל כן משתדלים לכוון את חופשותינו למועדי ישראל, בעיקר חגי תשרי ופסח וכמובן החופש הגדול, למי שילדיהם עדיין פוקדים את מוסדות החינוך. בתקופות אלה נוצרים צווארי בקבוק, שכן ישראלים רבים מזמינים טיסות באותם מועדים ולכן, רוב הסיכויים שתיתקלו בבעיה קשה בבואכם להזמין טיסות לטיול המיוחל. ככל שקיים צורך לטיסות בתאריכים ספציפיים (למשל אצל עובדי חינוך), יש יותר חשיבות להזמין את הטיסות זמן רב מראש. במדינות היעד לרוב אין בעיה להשיג לינות איכותיות ומדריכים, אבל אם אין טיסות – אין טיול. ואם בכל זאת מצליחים למצוא טיסות בתאריכים המבוקשים, המחירים גבוהים פי כמה מאשר אם היו מוזמנים מבעוד מועד.


כמה דוגמאות להמחשת הפערים:

מחיר טיסה למרוקו עומד בד”כ על כ-$650 ואילו ברגע האחרון המחיר יכול להגיע ל-$1,300; מחיר כרטיס טיסה לטנזניה הוא בד”כ כ- $1,000 וברגע האחרון מאמיר לכ- $2,000; מחיר כרטיסי הטיסה, כולל טיסות פנים, לווייטנאם הוא בד”כ כ- $1,500 ואם מחכים לרגע האחרון הוא יכול לנסוק לכ -$2,500 לאדם. ואנחנו מדברים מניסיון!

merzuga  istock_vietnam istock_tanzania

קבלו המלצה ממומחים:

אל תחכו לרגע האחרון (במקרה הזה רגע אחרון הוא גם שלושה חודשים לפני המועד המבוקש). טיולים ליעדים רחוקים מתאפיינים בהיצע יחסית נמוך של טיסות בשונה מיעדים פופולריים באירופה או בארה”ב. ממילא מדובר בטיולים שאינם זולים ולכן חבל לייקר אותם עוד.

תכננו את הטיול מראש ותרוויחו חיסכון כספי, טיסות נוחות יותר (ללא עצירות ביניים) ובחברות תעופה טובות יותר ולא פחות חשוב – שקט נפשי.

ספונטניות היא נהדרת אם אתם בונים על נופשון באיי יוון או באחת מבירות אירופה, אבל אם אתם רוצים טיול ולא קפיצה לסופ”ש – אל תחכו לרגע האחרון.

 

 

    רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

    מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

    דילוג לתוכן