דף הבית / יעדים / אירופה / אירלנד

טיולים לאירלנד


אירלנד ידועה ברחבי העולם כארץ קסומה שבה האגדה והמציאות מתערבבות. באירלנד ניתן לחוות את הכפר המחוספס והנופים המדהימים באמצעות הרפתקאות המאיצות את דופק הלב כמו גלישה, שייט בקייקים, מצנחי רחיפה, טיפוס צוקים, אופני הרים והליכה.

  מתכננים את הטיול הבא?

  לגלות את אירלנד

  אפשר גם לטייל טיול רגוע בין אתרי הטבע והתרבות הפזורים בכל רחבי האי הירוק. הנשיונל ג'יאוגרפיק הצביע על אירלנד כאחד מהיעדים הטובים בעולם. הנוף של אירלנד יפה ובלתי נגוע בהשוואה כמעט לכל מדינה אחרת באירופה. ווסט קורק, דינגל, גאלווי, טבעת קרי – רשימת המקומות הראויים לביקור היא אינסופית. הדרך האטלנטית הפרועה הנמשכת לאורך 2,600 ק"מ לאורך החוף המערבי (פלוס חלקים מהצפון והדרום) הוא מסלול הנהיגה לאורך חוף הארוך בעולם. גם כביש זה וגם מסלול הכביש החופי בין בלפסט ללונדונדרי באירלנד הצפונית, מציעים נוף עוצר נשימה ונקודות רבות של עניין לאורך הדרך.

  אירלנד

  5 טיולים מומלצים באירלנד

  מידע למטייל

  באחריות המטיילים לדאוג שדרכונם יהיה תקף לתקופת הטיול ולמינימום 6 חודשים מיום היציאה.

  על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך. מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

  מטיילים עם בעיית בריאות ספציפית ידאגו להביא עימם את התרופות להן הם זקוקים. מומלץ להצטייד לשם בטחון ביום נוסף של אספקת תרופות, ובמרשם רופא רזרבי. משקפיים או עדשות רזרביות יוכלו תמיד להיות לעזר.

  המטבע הרשמי של אירלנד הוא יורו.

  בכל מקום ניתן למשוך כספים בכרטיסי אשראי.

  קיים חיוג ישיר בין ישראל לאירלנד. הקידומת הבינלאומית היא 353.

  אפשר להתקשר לארץ עם כרטיסי חיוג הנמצאים בכל מקום, וטלפון נייד מכל המדינה.

  ארוחות שאינן כלולות במחיר עולות כ- 15 יורו במסעדה זולה. ארוחה של 3 מנות לזוג, במסעדה ברמת מחיר בינונית בין כ-70 יורו. כל האפשרויות הזולות יותר קיימות.

  יש להקפיד ולהישמר מפני גניבות וחטיפות ארנקים. מומלץ לצאת לטיול עם כרטיס אשראי בינ"ל  ומעט כסף מזומן. כמו כן מומלץ להשאיר כסף מזומן ודרכונים בכספת במלון. מומלץ לצלם את העמודים הראשונים בדרכון ולשמרם בנפרד מהדרכון. חברתנו אינה אחראית לחפצים ומטענים וכד' שאבדו, וכן להוצאות הנגרמות מתהליך הוצאת דרכון שאבד בחו"ל.

  א. חגורת בטן בה יוחזק הכסף, בדרכון וכרטיסי הטיסה (באם ישנם).

  ב. צילום שלושת עמודי הדרכון הראשונים (בשני עותקים-לשמור בנפרד מהדרכון).

  החודשים המומלצים לטיול באירלנד הם מסוף אפריל עד חודש אוקטובר. בחודשי הקיץ חם, נעים ונוח לטייל. בחודשי הקיץ הימים ארוכים והשמש שוקעת קרוב לחצות. אל תשכחו תמיד להצטייד במטריות כי גשם עשוי לרדת גם בקיץ.

  מחיר הטיול אינו כולל ביטוח בריאות ומטען. באחריות הנוסעים לדאוג לביטוח עבורם.

  חשמל –  מתח 230v . שקעים אנגלים, עם שלושה חורים ישרים. מומלץ להביא מתאם בינלאומי.

  השעון באירלנד נמצא שעתיים אחרי ישראל (בשעה 12:00 בישראל, באירלנד השעה היא 10:00).

  השעון באירלנד נמצא שעתיים אחרי ישראל (בשעה 12:00 בישראל, באירלנד השעה היא 10:00).

  • נעליים נוחות להליכה
  • סנדלים
  • בגד ים
  • עזרה ראשונה אישית
  • עזרה שניה: נייר טואלט, סיכות בטחון, חוט ומחט
  • קרם שיזוף
  • מטריה מתקפלת
  • כובע
  • תיק קטן ליום יום