המלצות

שבנו זה עתה מטיול בן שבועיים בטוגו ובבנין אותו ארגנה עבורנו חברת עולם נסתר. הטיול היה אחד המרתקים והמהנים ביותר שעשיתי מעולם (ואני טייל ותיק ומנוסה). התוכנית היתה עמוסה בארועים, ללא “זמנים מתים”. הלוגיסטיקה פעלה היטב – בכל אתר המתין לנו מדריך מקומי שהצטרף למדריך הקבוע שלנו, ללא שום תקלות תיאום. ומעל לכל, שתי המדינות מספקות חוויה של אפריקה האותנטית שטרם השתנתה בעקבות גלי תיירים מערביים, כולל צפייה (ואפילו השתתפות) בטקסים ובארועים של דת הוודו המקומית.


גיל ואסף שלום.
אנו בסוף טיולנו בניו זילנד.
רצינו להודות לכם על התכנון. הכל עבד כמו שצריך. אנו ממשיכים מחר לסידני למספר ימים.

תודה,
אבינעם בשם כולם.


יצאנו דרככם לטיול פרטי בלאוס. הטיול היה מתוכנן להפליא. בתי המלון היו מעולים. המדריכים המקומיים היו טובים ובעלי ידע רב דוברי אנגלית טובה מאוד.
קיבלנו תמורה מלאה למחיר ששילמנו.
תודה לך גיל על טיול מופלא
משפחת איזנברג, חבצלת וחנן.


תודה לעולם נסתר על ארגון מדהים של טיול חוויתי. 16 ימים של חוויות והפתעות בלתי פוסקות. על השתדלות יוצאת דופן לדאוג לנו, שלושה זוגות, שהכל יהיה לשביעות רצוננו. הארגון היה למופת ללא תקלות. כל בתי המלון היו ממש מדהימים וחוויתיים. רושיט המדריך הוא אחד ומיוחד שדאג לנו וליווה אותנו כל הטיול. ממליצה מכל הלב על החוויה המדהימה שלנו עם עולם נסתר. תודהיצאנו 3 זוגות לטיול בגאווטמלה ומקסיקו שהכינה סופי לרמן מחברת עולם נסתר. רצינו להודות על טיול מהנה ונפלא שחווינו. החל מהארגון והניהול ועד הפרטים הקטנים ביותר. מדריכים ונהגים ברמה גבוהה שליוו אותנו, בתי מלון שנבחרו בקפידה גם ברמתם וגם במיקומם. חזרנו מלאי חוויות והבנה של ארצות אלו ותרבותן.

רצינו להודות לך על הכל !


עוד לא הגענו ארצה ואני מנצלת את זמן ההמתנה לטיסה ארצה כדי לחזור ולומר כמה נהנינו מהטיול למרוקו. מרוקו מדהימה ומרתקת בצליל, בצבע בריחות ובטעמים, וכל זה בניצוח המדויק והמאיר של דניאל המדריך ושלך, שהעצימו את החוויה. משה ואני נהנינו מאד והפקנו הרבה ממנה. כיוון שלא הגענו עם כל הקבוצה חיכה לנו רכב מיוחד שהביא אותנו למלון והיה התחלה חיובית ביותר לטיול. אנחנו רוצים להודות לך על דאגתך לכל פרט קטן, על ההתייחסות לכל בעיה או בעיה כביכול, על ההומור הזורם שלך ועל המדריך המצויין שבחרת לנו. ספרי לנו על טיולים עתידיים…..

משפחת שנפ

 

הטיול בהדרכתך, דניאל, היה מדהים ומיוחד במינו, וגם כבר יומיים אחרי נחיתתנו עדיין מלווים אותי הנופים, הריחות, הצבעים, הטעמים והסיפורים. אך מעל לכל החוויות שלי שם עומדת השהות שלנו באסווירה, שם התרגשת להיות במקום בו דמיינתי אותך מתרוצץ ומשחק כילד, גרמה לי לחוות את מרוקו מהבטן.

אישיותך הרגועה והבטוחה ואופן ההדרכה המקצועי שלך, הידע הרב כמו גם ה”שחייה” ברזי התרבות ובמנהגי המקום והדרך בה העברת את כל אלה אלינו, גרמה לי הנאה צרופה ולחוויות עמוקות שאשא עמי לאורך שנים.  המון המון תודות, יישר כוח!

טלי חנן


אסף וגיל היקרים,

המון תודה על הרכבת טיול שהיה פשוט מושלם מבחינת ה-כ-ל!!!

המסלול, המדריך המקסים והמקצוען, מקומות הלינה שהיו מעולים והמעברים ממקום למקום שתקתקו חלק.

תודה על הקשב, הכנות על מה חשוב ומה פחות, ועל הסבלנות שלא נגמרת לכל שאלה או בקשה.

נחזור אליכם לטיול נוסף לדרום אפריקה בהמשך! 🙂


שלום דפנה,

הטיול שלנו התקיים בין התאריכים 6.10.2019 – 16.10.2019 ; השתתפו בטיול שלנו שלושה זוגות חברים וכוונתנו הייתה לקיים טיול בתנאים נוחים ובמינימום של השקעה משלנו בתכנון ועבודה מוקדמת, בהזמנת מלונות ובסידורים נלווים. התקציב הנדרש בינוני – ולא זול באופן מיוחד – לאור המחירים הזולים במיוחד של בתי המלון באלבניה. לאור מערך השיקולים שלנו, בחרנו במתכונת של טיול מפנק – שהתבצע באמצעות “עולם נסתר” ובקשנו מהם שיסדירו עבורנו את כל הנדרש, והטיול יתבצע במכונית מרווחת ונוחה שתשכור החברה, וילוו אותנו נהג ומדריך מקומיים. הצפי שלנו התממש: תכנית טיול הייתה מקיפה, ממצה, ורבת הנאה. בקרנו במספר רב של אתרים המפוזרים בכול שטחה של אלבניה – בהרים הגבוהים ובשפלת החוף שלה, באגמים, בנחלים ובמדרונות התלולים שלה. ההדרכה והנהיגה היו מצוינים, השירות מעולה, המלונות טובים מאוד, והמסעדות (אותן אנחנו בחרנו במהלך הטיול טובות מאוד בדרך כלל);. ההליכה אל ובתוך האתרים הייתה מרובה אך מותאמת לציפיות וליכולות שלנו.

ניתן לסכם ולומר שנהנינו מטיול מספק ומפנק וקבלנו מהחברה שרות ראוי.

תודה לכם,

יונה חןרוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך