המלצות

סופי שלום,

הטיול היה יוצא מן הכלל והיסב לנו הנאה רבה. הנופים מדהימים בשתי הארצות, הקרחונים יפים ביותר, אף כי יש לנו היסטוריה מכובדת בצפייה בקרחונים, הן בקוטב הצפוני והן באנטרקטיקה. השייט באגמים ובפיורדים היה נפלא ומכל זווית נראה נוף שונה ויפה מקודמו. ערי הבירה מרשימות ביותר: שדרות רחבות, ככרות מדהימות, בנינים מפוארים, אך מצד שני עוני מחפיר ומשכנות שאינם ראויים למגורי אדם. הפער בין המעמדות התבלט מבחינתנו כאשר המראנו מסנטיאגו וצפינו על העיר מלמעלה. יכולנו לראות את חלקה הצפוני, שכולו לבן, בנינים גבוהים ומפוארים ואילו חלקה הדרומי אפור ועלוב. מראה זה המחיש לנו בתמונה אחת את הפערים הבלתי נסבלים המייצגים את כל אמריקה הלטינית.

ארגון הטיול היה מעולה. לא קרתה אף תקלה מבחינת לוח הזמנים או הגעה ליעד. המלונות היו סבירים, אם כי בכמה מקומות, כמו באיגואסו או בסנטיאגו, היו מרוחקים מדי והקשו על יציאה לאכול ולטייל בהן לאחר הפעילות המאורגנת.

מקווים, כי העולם ישוב לשפיות בהקדם ונוכל להמשיך ולטייל, כי עוד לא הספקנו לראות את כולו.


שלום ראובן,

הטיול היה מקסים, שילוב של מסע והדרכה וחברים טובים.

ראשית המדריך סטאפ, מדהים. יודע, מבין, נעים הליכות, דובר אנגלית שמתובלת בעברית מועילה. נותן שירות מעולה. נהנינו מכל רגע איתו והוא לא החסיר מאיתנו אינפורמציה מועילה. אפילו סיורי השווקים ובעיקר בשווקי האוכל היו מקסימים.

תודה רבה על השירות.

ניצנה אהרן


בסוף ינואר ביקרנו במשך שבוע בסרי לנקה. הטיול היה מבוסס על המסלול אותו הציע נציג “עולם נסתר” עם התאמות לדרישות שלנו. נציגי החברה היו מקצועיים והראו גמישות וסבלנות ראויים לציון. בסרילנקה קיבל את פנינו המדריך Gayashan Madusaska שהפגין ידע רב בנושאים היסטוריים, תרבות, דתות והאקטואליה של האזור. הרכב שבו טיילנו היה טוב, תמיד נקי ומוכן והנהיגה הייתה טובה. אנו מאד ממליצים עליו. תרומתו להצלחת הטיול שלנו הייתה מאד משמעותית.


יצאנו 3 זוגות לטיול בגאווטמלה ומקסיקו שהכינה סופי לרמן מחברת עולם נסתר. רצינו להודות על טיול מהנה ונפלא שחווינו. החל מהארגון והניהול ועד הפרטים הקטנים ביותר. מדריכים ונהגים ברמה גבוהה שליוו אותנו, בתי מלון שנבחרו בקפידה גם ברמתם וגם במיקומם. חזרנו מלאי חוויות והבנה של ארצות אלו ותרבותן.

רצינו להודות לך על הכל !


עוד לא הגענו ארצה ואני מנצלת את זמן ההמתנה לטיסה ארצה כדי לחזור ולומר כמה נהנינו מהטיול למרוקו. מרוקו מדהימה ומרתקת בצליל, בצבע בריחות ובטעמים, וכל זה בניצוח המדויק והמאיר של דניאל המדריך ושלך, שהעצימו את החוויה. משה ואני נהנינו מאד והפקנו הרבה ממנה. כיוון שלא הגענו עם כל הקבוצה חיכה לנו רכב מיוחד שהביא אותנו למלון והיה התחלה חיובית ביותר לטיול. אנחנו רוצים להודות לך על דאגתך לכל פרט קטן, על ההתייחסות לכל בעיה או בעיה כביכול, על ההומור הזורם שלך ועל המדריך המצויין שבחרת לנו. ספרי לנו על טיולים עתידיים…..

משפחת שנפ

 

הטיול בהדרכתך, דניאל, היה מדהים ומיוחד במינו, וגם כבר יומיים אחרי נחיתתנו עדיין מלווים אותי הנופים, הריחות, הצבעים, הטעמים והסיפורים. אך מעל לכל החוויות שלי שם עומדת השהות שלנו באסווירה, שם התרגשת להיות במקום בו דמיינתי אותך מתרוצץ ומשחק כילד, גרמה לי לחוות את מרוקו מהבטן.

אישיותך הרגועה והבטוחה ואופן ההדרכה המקצועי שלך, הידע הרב כמו גם ה”שחייה” ברזי התרבות ובמנהגי המקום והדרך בה העברת את כל אלה אלינו, גרמה לי הנאה צרופה ולחוויות עמוקות שאשא עמי לאורך שנים.  המון המון תודות, יישר כוח!

טלי חנן


שבנו זה עתה מטיול בן שבועיים בטוגו ובבנין אותו ארגנה עבורנו חברת עולם נסתר. הטיול היה אחד המרתקים והמהנים ביותר שעשיתי מעולם (ואני טייל ותיק ומנוסה). התוכנית היתה עמוסה בארועים, ללא “זמנים מתים”. הלוגיסטיקה פעלה היטב – בכל אתר המתין לנו מדריך מקומי שהצטרף למדריך הקבוע שלנו, ללא שום תקלות תיאום. ומעל לכל, שתי המדינות מספקות חוויה של אפריקה האותנטית שטרם השתנתה בעקבות גלי תיירים מערביים, כולל צפייה (ואפילו השתתפות) בטקסים ובארועים של דת הוודו המקומית.תודה לעולם נסתר על ארגון מדהים של טיול חוויתי. 16 ימים של חוויות והפתעות בלתי פוסקות. על השתדלות יוצאת דופן לדאוג לנו, שלושה זוגות, שהכל יהיה לשביעות רצוננו. הארגון היה למופת ללא תקלות. כל בתי המלון היו ממש מדהימים וחוויתיים. רושיט המדריך הוא אחד ומיוחד שדאג לנו וליווה אותנו כל הטיול. ממליצה מכל הלב על החוויה המדהימה שלנו עם עולם נסתר. תודה


יצאנו דרככם לטיול פרטי בלאוס. הטיול היה מתוכנן להפליא. בתי המלון היו מעולים. המדריכים המקומיים היו טובים ובעלי ידע רב דוברי אנגלית טובה מאוד.
קיבלנו תמורה מלאה למחיר ששילמנו.
תודה לך גיל על טיול מופלא
משפחת איזנברג, חבצלת וחנן.


גיל ואסף שלום.
אנו בסוף טיולנו בניו זילנד.
רצינו להודות לכם על התכנון. הכל עבד כמו שצריך. אנו ממשיכים מחר לסידני למספר ימים.

תודה,
אבינעם בשם כולם.


    רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

    מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך