המלצות

שלום ראובן,

הטיול היה מקסים, שילוב של מסע והדרכה וחברים טובים.

ראשית המדריך סטאפ, מדהים. יודע, מבין, נעים הליכות, דובר אנגלית שמתובלת בעברית מועילה. נותן שירות מעולה. נהנינו מכל רגע איתו והוא לא החסיר מאיתנו אינפורמציה מועילה. אפילו סיורי השווקים ובעיקר בשווקי האוכל היו מקסימים.

תודה רבה על השירות.

ניצנה אהרן


חזרנו מטיול למקסיקו וגואטמלה. טיול שהיה שילוב של טבע: קניון סומידו, מפלים, הרי געש, עיירות יפות, יחד עם אנתרופולוגיה, צללנו לנבכי תרבות המאיה, הידע שנבנה נדבך על גבי נדבך עד הדקויות הקטנות, עם הטקסים המיוחדים שלהם והתלבושות (במעט לכל כפר יש תלבושת משלו, יש להם 16 תלבושות שונות ).
המדריכים היו מצויינים. חרוט לנו במיוחד בזכרון אלכס במקסיקו שהוא לא רק מדריך מצויין אלא גם אדם מקסים, קשוב ואיכפתי, ותומס שהוא יליד המאיה מגואטמלה שהיה חשוב לו מאוד שנבין את תרבותו והוא העביר זאת בדרך מאוד מהנה ומקורית.
כל המסלול היה מתוזמן על השעון. המכוניות היו מעולות ונוחות. זה היה אלמנט חשוב כי הדרכים בגואטמלה מאוד קופצניות וסיבוביות.
בתי המלון היו יפים, מיוחדים, מטופחים מאוד עם צמחיה מיוחדת וכלובים עם תוכים גדולים מסוגים שונים (בגואטמלה כל מלון שונה מקודמו מותאם לסביבתו )בתוך חוות קפה, בתוך פארק לאומי וכו’.
תודה לסופי מעולם נסתר שעזרה לנו עם המסלול, העצות והסבלנות. עשית זאת בצורה מקצועית ומושלמת. כמו שאמר גיל היינו בידיים טובות.
זו הפעם השלישית שנסענו דרך עולם נסתר. אנחנו לא מוותרים על המקצועיות שלהם, הידע הרב כאשר כל סוכן מתמחה בחלק אחר של העולם.
הסבלנות וההקשבה הרצון להגשים את החלום של הלקוחות ולעבוד קשה כדי שהטיול יהיה מושלם.
אין ספק שבפעם הבאה ניסע איתכם שוב.
תודה שהגשמתם לנו את החלום
סוניה נסים


בסוף ינואר ביקרנו במשך שבוע בסרי לנקה. הטיול היה מבוסס על המסלול אותו הציע נציג “עולם נסתר” עם התאמות לדרישות שלנו. נציגי החברה היו מקצועיים והראו גמישות וסבלנות ראויים לציון. בסרילנקה קיבל את פנינו המדריך Gayashan Madusaska שהפגין ידע רב בנושאים היסטוריים, תרבות, דתות והאקטואליה של האזור. הרכב שבו טיילנו היה טוב, תמיד נקי ומוכן והנהיגה הייתה טובה. אנו מאד ממליצים עליו. תרומתו להצלחת הטיול שלנו הייתה מאד משמעותית.סופי שלום,

ברצוננו להודות לך על אירגון הטיול לדרום אמריקה,

הטיפול היה לשביעות רצוננו המלאה, הטיול עבר ללא תקלות, כל העברות משדות התעופה למלונות ולהפך וכן כל ההעברות לטיולים בוצעו בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו באופן מדויק.

היינו מרוצים מהמלונות והחדרים שקבלנו וכן גם מהטיולים המקומיים שאורגנו לנו, הפרטיים וגם בקבוצות, כולל המדריכים והנהגים המקומיים.

תודה


יצאנו דרככם לטיול פרטי בלאוס. הטיול היה מתוכנן להפליא. בתי המלון היו מעולים. המדריכים המקומיים היו טובים ובעלי ידע רב דוברי אנגלית טובה מאוד.
קיבלנו תמורה מלאה למחיר ששילמנו.
תודה לך גיל על טיול מופלא
משפחת איזנברג, חבצלת וחנן.


גיל ואסף שלום.
אנו בסוף טיולנו בניו זילנד.
רצינו להודות לכם על התכנון. הכל עבד כמו שצריך. אנו ממשיכים מחר לסידני למספר ימים.

תודה,
אבינעם בשם כולם.עוד לא הגענו ארצה ואני מנצלת את זמן ההמתנה לטיסה ארצה כדי לחזור ולומר כמה נהנינו מהטיול למרוקו. מרוקו מדהימה ומרתקת בצליל, בצבע בריחות ובטעמים, וכל זה בניצוח המדויק והמאיר של דניאל המדריך ושלך, שהעצימו את החוויה. משה ואני נהנינו מאד והפקנו הרבה ממנה. כיוון שלא הגענו עם כל הקבוצה חיכה לנו רכב מיוחד שהביא אותנו למלון והיה התחלה חיובית ביותר לטיול. אנחנו רוצים להודות לך על דאגתך לכל פרט קטן, על ההתייחסות לכל בעיה או בעיה כביכול, על ההומור הזורם שלך ועל המדריך המצויין שבחרת לנו. ספרי לנו על טיולים עתידיים…..

משפחת שנפ

 

הטיול בהדרכתך, דניאל, היה מדהים ומיוחד במינו, וגם כבר יומיים אחרי נחיתתנו עדיין מלווים אותי הנופים, הריחות, הצבעים, הטעמים והסיפורים. אך מעל לכל החוויות שלי שם עומדת השהות שלנו באסווירה, שם התרגשת להיות במקום בו דמיינתי אותך מתרוצץ ומשחק כילד, גרמה לי לחוות את מרוקו מהבטן.

אישיותך הרגועה והבטוחה ואופן ההדרכה המקצועי שלך, הידע הרב כמו גם ה”שחייה” ברזי התרבות ובמנהגי המקום והדרך בה העברת את כל אלה אלינו, גרמה לי הנאה צרופה ולחוויות עמוקות שאשא עמי לאורך שנים.  המון המון תודות, יישר כוח!

טלי חנן


יצאנו 3 זוגות לטיול בגאווטמלה ומקסיקו שהכינה סופי לרמן מחברת עולם נסתר. רצינו להודות על טיול מהנה ונפלא שחווינו. החל מהארגון והניהול ועד הפרטים הקטנים ביותר. מדריכים ונהגים ברמה גבוהה שליוו אותנו, בתי מלון שנבחרו בקפידה גם ברמתם וגם במיקומם. חזרנו מלאי חוויות והבנה של ארצות אלו ותרבותן.

רצינו להודות לך על הכל !


רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך