בטיול פרטי

טיול לארגנטינה וצ’ילה כולל מעבר האנדים

טיול לארגנטינה וצילה, פרטי בהתאמה אישית, יערוך לכם היכרות עם בואנוס איירס, הקרחון המתנפץ, שמורת הטבע טורס דל פיינה, מפלי האיגואסו ועוד. בארגנטינה וצ'ילה ניתן לטייל עם מדריך פרטי דובר אנגלית, על מנת לאפשר לכם לנוע בקצב ובסגנון שלכם ועם גמישות מרבית. כמו כן ניתן לטייל בארגנטינה וצ'ילה בטיולי יום, עם קבוצות מטיילים ומדריך קבוצה דובר אנגלית.


  הטיול מעניין אתכם ?

  מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  משיאי הטיול

  • בואנוס איירס – “פריז של דרום אמריקה”
  • אל קלאפטה – ביקור בקרחון פריטו מורנו- “הקרחון המתנפץ”,
  • טיול טבע יוצא דופן ברכבי 4X4 להרים לצפות באגם ארחנטינו, סוסי פרא ואפילו קונדורים
  • טורס דל פיינה – שמורת הטבע המפורסמת שבצ’ילה – יום שלם בפארק מלא פסגות גרניט מיוחדות, אגמי טורקיז ונופים נפלאים
  • בארילוצ’ה – טיול במסלול שבעת האגמים
  • מפלי האיגואסו – ביקור בשני צידי המפל, הברזילאי והארגנטיני, היכרות עם האזור בעל מערכת האקלים ובע”ח הייחודים לו, שייט לתוך המפל עצמו

  מסלול הטיול

  יום 1: טיסה לארגנטינה

  טיסה לבואנוס איירס דרך אירופה. עם הנחיתה  נפגוש את נציג החברה המקומית אשר יסיע אותנו למלון ברכב פרטי .

  לינה: בואנוס איירס

  יום 2: בואנוס איירס

  בואנוס איירס בירת ארגנטינה היא עיר קוסמופוליטית יפה וגדולה, עם היצע רחב של מוקדי עניין: שדרות רחבות ויפות, שכונות אופנתיות, בתי קפה ומסעדות והרבה כדורגל. בבוקר נצא לסיור בעיר (כחלק מקבוצה) בו נראה את האתרים המרכזים של בואנוס איירס: פלאסה דה מאיו, בה שוכן ארמון הנשיאות, שכונת סאן טלמו המסורתית – שכונה בוהמית עם מבנים קולוניאליים ישנים ומיוחדים, שכונת לה בוקה המפורסמת ואזור קמיניטו – שכונת העוני המפורסמת שנבנתה במקור מבתי פח שהעולים מאירופה גרו בהם, נצבעה על ידיהם במגוון צבעים והפכה לפנינה תיירותית, שכונת רקולטה ואזור  הנמל המחודש פוארטו מדרו.

  לינה: בואנוס איירס

  יום 3: טיסה לבארילוצ’ה

  לאחר ארוחת הבוקר בבית המלון, העברה לשדה התעופה וטיסה לבארילוצ’ה, השוכנת במורדות הרי האנדים, לחופו של אגם נאוול ואפי ומוקפת באגמים ובהרים. העיירה היא אחד מאתרי הסקי החשובים בדרום אמריקה.

  לינה: ברילוצ’ה

  יום 4: בארילוצ’ה – יום טיול ל-7 האגמים וסאן מרטין דה לוס רנדס

  היום נצא לטיול בן יום שלם (כחלק מקבוצה) למסלול שבעת האגמים, לאורך הכביש המחבר בין סן מרטין לכפר המקסים ויז’ה לה אנגוסטורה (Villa La Angostura) הסמוך לבארילוצ’ה. מסלול זה זכה לשמו כיוון שבדרך הוא עובר בין שבעה אגמים גדולים (ועוד כמה קטנים יותר), שכולם מצטיינים ביופיים, בצבע המים המיוחד שלהם ובסביבה המדהימה שבה הם נמצאים. הכביש מתפתל בין האגמים השונים ומאפשר נקודות תצפית מדהימות עליהם, לצד צפייה במפלים, הרים מושלגים וצמחיה מדהימה. שילוב זה הופך בעיני רבים את הדרך לאחת מהיפות ביותר בארגנטינה ובדרום אמריקה בכלל. חזרה למלון לקראת ערב.

  לינה: בארילוצ’ה

  יום 5: מעבר האנדים לצ’ילה

  היום מחכה לנו יום גדוש בחוויות ונופים מדהימים!! נחצה את הרי האנדים לעבר צ’ילה, בשילוב של נסיעה באוטובוס ושייט בין האגמים. בדרך נצפה בהר הגעש ונהר הפטרוהא.

  לקראת ערב נגיע לפוארטו ווארס.

  לינה: פוארטו ווארס 

  יום 6: פוארטו מונט – פאורטו נטלס

  בשעות הבוקר נטוס לעיר פונטה ארנס הנמצאת בדרומה של פטגוניה הצ’יליאנית.

  עם הנחיתה בשדה התעופה ניפגש עם הנציג המקומי, אשר ילווה אותנו לתחנת אוטובוס מקומי בה נעלה על אוטובוס לפוארטו נטלס . נציג מקומי יאסוף אותנו לבית המלון בפוארטו נטלס.

  אחר הצהריים מומלץ לערוך טיול רגלי על שפת האגם וליהנות מהאווירה הנינוחה והרגועה של העיירה.

  לינה: פוארטו נטלס 

  יום 7: פארק טורס דל פיינה

  נצא לטיול (חד יומי כחלק מקבוצה) לפארק הלאומי טורס דל פיינה, אחד מאתרי הטבע המרשימים ביותר בדרום אמריקה. נערוך סיור בשמורה המתהדרת בצוקי גרניט ענקיים, אגמים, מפלי מים, קרחונים, יערות ומגוון רחב של בעלי חיים כמו הגואנקו, נאנדו ועופות רבים נוספים. מקור שמו של הפארק בשלושה צוקי גרניט הנראים כמגדלים (בספרדית “Torres”) המהווים את סממניו הבולטים ביותר.
  בני הטוולצ’ה הכירו את האזור וכינו אותו “פיינה”, שמשמעותו בלשונם “כחול”, כצבעם העז של האגמים. על הטופוגרפיה של הפארק חולש מסיב הפיינה (Paine), שהוא שלוחה של הרי האנדים, המתנשאת מעל למישורים הפטגוניים, ממזרח לקרחון גריי.

  בדרך נבקר במערת מילודון. בתום הסיור נחזור למלון בפוארטו נטלס.

  לינה: פוארטו נטלס (ניתן גם לנון בתוך השמורה) 

  יום 8: נסיעה לאל קלאפטה

  היום נחצה את הגבול חזרה לארגנטינה באוטובוס מקומי נוח (כ- 5 שעות נסיעה). עם ההגעה לתחנת האוטובוס בקלאפטה, נפגוש את הנציג המקומי והוא יקח אותנו לבית המלון.

  אחר הצהריים נצא לטיול בהרים ברכבי 4X4 יעודי (כחלק מקבוצה). האזור כולו נראה כמדבר סלעי ומאפשר תצפית נפלאה על אגם ארחנטינו ועל הקרחונים. לעיתים ניתן לצפות בסוסי פרא ובעופות קונדור.

  לינה: אל קלאפטה 

  יום 9: אל קלאפטה, קרחון פריטו מורנו

  היום נגיע לאחד משיאי הטיול! נצא לטיול (כחלק מקבוצה) לקרחון פריטו מורנו הגולש ממרומי האנדים אל אגם ארחנטינו. גושי קרח ענקיים נשברים לפרקים ברעש עז אל מי האגם וזהו מראה מרהיב שלא מן העולם הזה. נצעד בשבילי הליכה מעץ המאפשרים תצפית על הקרחון. בתום הסיור נחזור למלון.

  לינה: אל קלאפטה 

  יום 10: טיסה לאיגואסו

  לאחר ארוחת הבוקר בבית המלון, נעשה צ’ק אאוט ונועבר על ידי הנציג המקומי לשדה התעופה, ממנו נטוס לפוארטו איגואסו (עם החלפת מטוסים בבואנוס איירס). נפגוש את נציג המקומי בשדה התעופה וניסע לבית המלון.

  לינה: פוראטו איגואסו 

  יום 11: מפלי האיגואסו – הצד הארגנטיני

  יום שלם של טיול (כחלק מקבוצה) בצד הארגנטינאי של המפלים, שהוא הצד הרחב יותר. מפלי האיגואסו הם מערכת של למעלה מ-270 מפלים בגובה של בין 60 ל-80 מטרים, שנמצאים בין ארגנטינה לברזיל. בצד הארגנטינאי אפשר לראות את המפלים העצומים מקרוב מאד וממש ללכת בקרבתם, באמצעות מערכת שבילים ורכבת העוברת בשטחי הפארק. כך ניתן גם להיתקל בצמחיה ובבעלי החיים הרבים בפארק, כמו פרפרים נדירים וציפורים. המפל המרשים ביותר במקום נקרא גרון השטן. הטיול כולל שייט בסירת גומי לתוך המפלים עצמם (תתכוננו להירטב כהוגן!).

  לינה: פוראטו איגואסו

  יום 12: מפלי איגואסו ביקור בצד הברזילאי. טיסה חזרה

  בבוקר נצא לטיול בצד הברזילאי של המפלים. בצד זה ניתן לראות תמונה פנורמית של המפלים לאורך מאות מטרים וניתן להתקרב אליהם בעזרת גשר שבנוי מעל המים ומעלית שמביאה אתכם ממש מעליהם.

  לאחר הסיור, העברה לשדה התעופה בצד הברזילאי וטיסה  חזרה הביתה (או ליעד הבא).

  כלול

  • העברות מ/ל שדות התעופה ותחנות אוטובוס
  • ארוחת בוקר בבתי המלון
  • טיולים מודרכים כחלק מקבוצה מקומית
  • כל הלינות בהתאם לתוכנית במלונות 4 כוכבים
  • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
  • טיול ג’יפים באל קלפטה

  המחיר אינו כולל:

  • טיסות בינלאומיות ופנימיות
  • הוצאות אישיות וטיפים וכן כל מה שלא מצוין במפורש ככלול במחיר

   * המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, טיסות ושינויים נוספים.

  מחיר

  מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 4 מטיילים)
  החל מ-2,350$ החל מ-2,200$

  טיולים מומלצים

   רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

   מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך