בטיול פרטי

טיול נשים לויטנאם בקבוצה סגורה בהדרכת עידית פרי

בין החוף ליבשה, בין הצוקים הירוקים, המים הכחולים, הכבישים הסואנים, השווקים ההומים והאוכלוסייה הצבועה באלף גוונים, נפגוש את פרקי ההיסטוריה הדרמטיים של המדינה המיוחדת הזו, נכיר את התרבות השבטית המגוונת, אורחות המשפחה, מעמד הנשים, היחס לשלטון והמבט המיוחד בו הם מתבוננים על העולם הסובב אותם. נשתכר מהריחות ונתענג על הטעמים. טיול חוויה אחר, מרתק, עשיר בתכנים! עולם מופלא, מלא סודות. בואו לגלות... לפרטים והרשמה: שלומית דרורי 054-6699431 drori.shlomit@gmail.com

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • מפרץ הלונג ביי
 • אי קאט בא
 • כפר נוא
 • האנוי
 • שמורת פו לונג

מסלול הטיול

יום 1 - 17/9/18: טיסה להאנוי

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ב 10:00 לקראת הטיסה לווייטנאם דרך מוסקבה, המראה ב 12:55 (טיסה SU507 ) למוסקבה, נחיתה ב 17:00 ואחרי זמן המתנה קצר נמריא ב 19:10 להאנוי (טיסה SU290)

יום 2 - 18/9/18: הגעה להאנוי וסיור בעיר

נחיתה בהאנוי ב 8:25 בבוקר ואחרי הכניסה למדינה ניסע לעיר ונתחיל את היום בארוחת בראנצ’ מפנקת שאחריה נתחיל בסיור קצר בעיר, נבקר במוזילאום של הו צ’י מין, מייסד ומנהיג צפון וייטנאם ואבי האומה הווייטנאמית המאוחדת, נבקר במוזיאון המלחמה, נראה את הפגודה הקטנה שבנויה על עמוד אחד בלבד ונבקר במקדש הספרות, האוניברסיטה הראשונה של וייטנאם שנוסדה ב 1070 לספירה , במוזיאון האישה ובהילטון האנוי, בית הכלא המפורסם לשבויי מלחמה אמריקאים. בתום הסיור (בערך ב 15:00) ניסע למלון להתארגן ולמנוחה ובשעה 19:00 יאספו אותנו מהמלון ווספות לטיול ערב ייחודי בעיר ההומה, נרה את מקומות הבילוי של המקומיים, נמשיך לדרך הקרמיקה היפה (רחוב עמוס בעבודות קרמיקה לכל אורכו) ולגשר Choung Duong שעליו נוכל לראות את העיר משני צדי הנהר האדום שחוצה את העיר. המשיך לנסוע בנסיעה מאורגנת להפליא בתוך הכאוס התחבורתי של העיר למסעדה מקומית אוטנטית ששם נוכל לטעום סוגי אוכל שונים. נמשיך בנסיעה להקיף את האגם הגדול בדרך שמעט מהתיירים נוסעים בה. נמשיך בנסיעה בעיר בחלק מהאתרים בהם טיילנו בבוקר וניסע לראות ע הצעירים הופעות חיות. בערב נחזור למלון.

ארוחות: בראנץ’, ערב

לינה: Silq Queen hotel

יום 3 - 19/9/18: מטעי התה מחוץ להאנוי

בבוקר נצא לטיול בכפרים המגדלים תה מחוץ להאנוי, ניסע כשעתיים ועם ההגעה נעשה טיול רגלי יפה בתוך שדות התה במקום, אם נרצה נוכל תוך כדי הטיול לעזור למקומיים בעבודות השדה, זאת תהיה הזדמנות טובה ללמוד על חיי השיגרה באזורים הכפריים של ווייטנאם. נאכל ארוחת צהריים בבית מקומי ותהיה לנו גם הזדמנות טובה לשוחח עם המקומיים ונראה הדגמה של תהליך ייצור התה. נבקר במוזיאון תה מקומי ולקראת הערב נחזור להאנוי ונעשה סיור ב Cyclo בעיר העתיקה.

ארוחות: בוקר + צהריים
לינה: Silq Queen hotel

יום 4 - 20/9/18: נסיעה לסאפה וטיול בין השבטים באזור

אחרי ארוחת הבוקר נצא לנסיעה של כחמש שעות לאורך ערוץ הנהר האדום בנוף יפה, בדרכנו לעיירה סאפה שעל גבול וייטנאם עם סין, באזור שבטי בו אנשי השבטים השונים לובשים בגדים נבדלים יפיפיים. אחרי התמקמות במלון נצא לסיור רגלי מרתק לכיוון הכפר קאט-קאט, בנופים חקלאיים מרהיבים של כפרי האזור. בדרכנו נוכל לפגוש במיעוטים השונים שמרכיבים את האוכלוסייה כגון אנשי המונג-השחורים, הדזאו-האדומים וזאי, ונוכל להתרשם מסגנונות הלבוש השונים של כל מיעוט ומהצבעוניות המרשימה שלהם. נהנה ממופע מוזיקלי מסורתי ונחזור למלון.

ארוחות: בוקר + צהריים
לינה: Aira Boutique hotel Sapa

יום 5 - 21/9/18: המשך טיול בכפרים באזור סאפה

בבוקר ניסע לכיוון עיירת הגבול לאו-קאי, שם נתחיל בהליכה לא קשה לכיוון הכפר טא-ואן. לאורך הדרך נוכל לראות נופי טראסות אורז מרהיבות ותמונות אוטנטיות מחיי היום יום של התושבים באזור ושל הילדים ההולכים לבית הספר או חוזרים ממנו. הכפר הוא כפר גדול ומיושב על ידי בני שבטים שונים – כל שבט ולבושו הוא. נאכל ארוחת צהרים במסעדה מקומית ונמשיך לטייל בנוף החקלאי המדהים שנראה כמו גלויה! מכאן נשוב למלוננו בסאפה.

ארוחות: בוקר + צהרים
לינה: Aira Boutique hotel Sapa

יום 6 -22/9/18: טיול באזור סאפה ונסיעה חזרה להאנוי

בבוקר נטייל באזורים הקרובים לעיר. נבקר בשוק מקומי, גני הסחלבים, הר הדרקון, ואחרי ארוחת צהרים במסעדה מקומית נתחיל בנסיעה חזרה להאנוי בה נלון.

ארוחות: בוקר + צהריים
לינה: Silq Queen hotel

יום 7 - 23/9/18: אזור טאם-קוק והואה-לו

היום נחווה עוד יום נופי מרהיב. בבוקר ניסע לאזור טאם-קוק המכונה “הא-לונג ביבשה”. זהו אזור עם נוף קרסטי של גבעות תלולות בלב שדות אורז. בהגיענו נשוט בבוציות בנוף הציורי עד לשביל שייקח אותנו בהליכה למערה, המשמשת כמקדש מרשים בהרים, ממנה נשקף הנוף המדהים של הגבעות והנהר – מהנופים היפים בווייטנאם! בהמשך היום נבקר בהואה-לו שהייתה אחת הבירות הקדומות של וייטנאם. נערוך במקום סיור ובערב ניסע למלון.

ארוחות: בוקר + צהריים
לינה:Hidden Charma hotel

יום 8 - 24/9/18: שיט בהאלונג ביי

היום אנו בדרכנו לאחד מהאזורים הנופיים היפים בעולם. בבוקר ניסע למפרץ הלונג. זהו מפרץ בים סין, בו צומחות מהים גבעות כמעט אנכיות הזקורות לגובה רב. בהגיענו למזח נעלה על ספינה ואחרי קבלת פנים וארוחת צהרים, נצא לשייט, במהלכו נבקר בכפרי הדייגים הצפים במפרץ, במערת נטיפים, נערוך שייט עצמי בקיאקים במפרץ, והכל תוך כדי שייט בנופים המדהימים של המפרץ. ארוחת ערב ולינה על הספינה.

ארוחות: בוקר + צהרים + ערב
לינה: Swan cruise (Private boat)

יום 9 - 25/9/18: האלונג ביי

משכימי קום יוכלו להנות מהזריחה היפה במפרץ. אחרי ארוחת בוקר שנאכל על הסיפון נמשיך בשיט בסירת יום אליה נעבור, נחלוף על פני מספר כפרים צפים ונגיע לפרק הגיאולוגי של מפרץ Bai Tu Long. שם נוכל להמשיך וליהנות משחיה, שייט קייקים או סתם להירגע בנופי המפרץ. אחרי ארוחת צהריים טובה על הספינה ונמשיך בשיט במפרץ היפה. אחרי הצהריים נחזור לספינת האם.

ארוחות: בוקר + צהריים + ערב
לינה: Swan cruise (Private boat)

יום 10 - 26/9/18: שיט בהלונג ביי

נתעורר על הספינה העוגנת בנוף הקסום של המפרץ. אחרי קפה של בוקר, נמשיך בשייט במפרץ, במהלכו נחלוף על פני מספר איים יפים וכפרי דייגים. נעבור לשייט קצר בסירה מקומית נהוגה על ימי מקומיים ונחזור לספינה להמשך השייט ולארוחת צהרים מפנקת. ניפרד מהמפרץ ונשוב למלוננו בהאנוי.

ארוחות: בוקר + צהריים + ערב
לינה: Silq Queen hotel

יום 11 - 27/9/18: הביתה

בבוקר העברה לשדה התעופה טרם הטיסה ב 10:05 (טיסה 291SU למוסקבה שנוחתת ב 16:05 ואחרי המתנה קצרה טיסת המשך ב 18:25 504SU לתל אביב ונחיתה בארץ ב 22:40 באותו היום

ארוחות: בוקר

מפה

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך

כלול

 • טיסות בינלאומיות עם אירופלוט
 • כל הלינות בהתאם למפורט בתוכנית
 • שייט בהאלונג ביי בסירה מפוארת כולל פנסיון מלא
 • רכב, מדריך ונהג צמודים בימי הטיול
 • ארוחות בוקר במלונות, צהריים במסעדות מקומיות (למעט היום האחרון)
 • כניסות לכל האתרים והפעילויות המתוארים התוכנית
 • שעתיים של טיפולי ספא בספא הסמוך למלון בהאנוי
 • מפגש עם בת שבט ההאמונג באחד הימים בספא
 • רופא / אחות צמוד/ה לקבוצה לאורך כל הטיול
 • טיפים לנותני שירותים מקומיים
 • העברות מ / אל שדה התעופה
 • מכתב ויזה המאשר קבלת הויזה בשדה התעופה בווייטנאם (עלות ויזה של 25$ תשולם בכניסה למדינה לרשויות)

לא כלול

 • ארוחות שלא מופיעות בתוכנית
 • הוצאות אישיות
 • ביטוח רפואי
 • כל מה שלא מצוין בפירוש ככלול בתוכנית

מחירים

מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת לחדר יחיד
3,150$ 390$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך