בטיול פרטי

טיול בפרו האגדית

טיול פרטי מאורגן בפרו האגדית, עם מדריך ונהג צמודים. בטיול תבקרו בלימה, קוסקו ואגם טיטיקקה, תטיילו בעמק הקדוש וכמובן בעתיקות מאצ’ו פיצ’ו. תצאו להרפתקה בפרו מחופי הים למישורים הגדולים, תבקרו בפלאי הטבע המדהימים ובאתרים הסטוריים מעוררי השתאות. תלכו בעקבות תרבות האינקה, תבקרו בערים קולוניאליות, תגלו שווקים הומי אדם ותכירו את המקומיים הצבעוניים במדינה דרום אמריקאית זו ותחזרו הביתה מלאי חוויות בלתי נשכחות. תוכלו לטייל בלוויית מדריך פרטי דובר אנגלית, על מנת לאפשר לכם לנוע בקצב ובסגנון שלכם ועם גמישות מרבית. כמו כן ניתן לטייל בפרו בטיולי יום, עם קבוצות מטיילים ומדריך קבוצה דובר אנגלית. טיול מאורגן פרטי מאגד את ייתרונות הנוחות של טיול מאורגן, ללא הצורך לעסוק בסידורים ולימוד מקדים, והמידע הטוב שניתן על ידי מדריכים מוסמכים בני המקום, יעילות הטיול המקיף מרב יעדים בזמן קצוב, עם הייתרונות של טיול פרטי, בו לא תלויים באנשים אחרים, וניתן לשלוט על קצב הטיול, להקדיש זמן למקומות מרתקים ולקצר או לדלג על מקומות אחרים. זוהי האופציה האידיאלית למטייל הרוצה להפיק את המרב.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • קניון קולקה
 • אגם טיטיקקה
 • קוסקו
 • מאצ’ו פיצ’ו

מסלול הטיול

יום 1: הגעה ללימה

לאחר טיסה ארוכה נגיע לנמל התעופה הבינ”ל של לימה בשעות אחה”צ או הערב. ניפגש עם הנציג המקומי, וניסע לבית המלון. זהו המפגש הראשון עם עיר הענק, בה חיים כעשרה מיליון איש – כשליש מתושבי פרו. עושרה התרבותי הרב של לימה נובע מהיותה בירתו של המשנה למלך הספרדי כבר מהמאה ה-16, והעיר החשובה והעשירה ביותר בדרום אמריקה במשך כ-300 שנה. העיר ממוקמת על חוף אוקיינוס השקט והייתה ידועה כ”עיר המלכים”.
לינה: לימה.

יום 2: לימה

לאחר ארוחת בוקר בבית המלון, נצא לסיור בלימה (עם מדריך פרטי). את היום נקדיש לביקור במרכז ההיסטורי של העיר שהייתה מרכז השלטון של המשנה למלך הספרדי באמריקה הלטינית בין המאות 16-19, ומאז כמאתיים שנים היא בירת פרו. נבקר במרכז ההיסטורי שבו מספר מבנים קולוניאליים מרשימים, שהוכרזו על ידי ארגון אונסק”ו כאתרי מורשת עולמית  ובראשם הקתרלה בה קבור כובש פרו ומייסד העיר, פיזארו, ומנזר סן פרנסיסקו הקולוניאלי. לאחר סיור בכיכרות פלאזה מאיור ופלאזה סן-מרטין, נמשיך אל השכונות המודרניות מירפלורס וסן איזידרו, בהן נבקר במוזאון לרקו הררה (Larco Herrera), המציג גלריות כרונולוגיות המספקות סקירה יסודית של 4,000 שנים של היסטוריה טרום-קולומביאנית, כולל קדרות אירוטית מרתקת.

לינה: לימה.

יום 3: לימה - ארקיפה

בבוקר ניסע לשדה התעופה, וממנו נטוס דרומה לארקיפה, הנחשבת לאחת הערים היפות ביותר בפרו. עם ההגעה, נפגוש את הנציג המקומי ונצא לסיור בעיר היפה הידועה כ”עיר הלבנה” בשל האבן הלבנה ממנה בנויים רבים ממבני העיר. נסייר בעיר המוקפת הרים, ביניהם הר געש ונבקר במנזר סנטה קטלינה, מבנה קולוניאלי צבעוני ומדהים, המכיל כנסיות, קפלות וכיכרות, שבעבר היה נחלתן הבלעדית של 450 נזירות, אך כיום הוא פתוח למבקרים.

לינה: ארקיפה.

יום 4: ארקיפה - קניון קולקה

בשעות הבוקר המוקדמות  נצא לטיול מאורגן (בקבוצה) בקניון קולקה  – אחד מהקניונים העמוקים בעולם. ניסע בין נופים של טרסות חקלאיות, הרי האנדים המושלגים וכפרים טיפוסיים, בהם נוכל לראות את תושבי האזור הלבושים בתלבושותיהם המסורתיות הצבעוניות. לעתים אפשר לראות גם את הקונדור המפורסם – העוף הדורס הגדול בעולם. בצהריים נגיע לעיירה צ’יבאי, שם נאכל ארוחת צהריים. אחה”צ נבקר בשוק המקומי ונוכל לטבול במעיינות החמים בקאלרה. ארוחת ערב במלון.

לינה: קניון קולקה.

יום 5: קניון קולקה - פונו

בשעות הבוקר המוקדמות נצא לנקודת תצפית על הקניון, הנופל לעומק של למעלה משלושה קילומטר! אם תנאי מזג האוויר יאפשרו זאת, נוכל לחזות בהמון קונדורי-אנדים אצילים, הדואים במלכותיות מעל הקניון ותרים אחר מזון. נמשיך לטייל בקניון לביקור בכפרים מאקה ו-ינקה ובנקודות תצפית יפות. נמשיך וניסע מערבה, באוטובוס תיירים, לעיר פונו הנעימה, השוכנת על גדות אגם טיטיקקה. בדרך נעבור בכפרים חקלאיים צבעוניים ובלגונה לנגוניינס. העברה למלון.

לינה: פונו.

יום 6: פונו - אגם טיטיקקה

היום מצפה לנו אחד משאי הטיול, שייט מודרך ומאורגן על אגם טיטיקקה (כחלק מקבוצה), האגם הגדול ביותר בדרום אמריקה והגבוה ביותר בעולם בו שטות ספינות (3,820 מטר מעל פני הים). נבקר באיים הצפים של צאצאי שבט אורוס שם נחווה מה פרוש לחיות על אדמה לא יציבה, נראה את ספינות הגומא היפות והמיוחדות, ונמשיך לבאי טקילה, שם נפגוש לראות את התושבים לבושים בבגדיהם המסורתיים הצבעוניים. הגברים עוסקים בדייג והנשים במלאכת האריגה. כולל ארוחת צהריים

לינה: פונו

יום 7: פונו - קוסקו

לאחר ארוחת בוקר במלון, ניסע לתחנת האוטובוסים, וממנה באוטובוס תיירות ממוזג לקוסקו. ניסע על הדרך העוקבת אחר התפתחות ממלכת האינקה, ממקום היווסדה באגם טיטיקקה לבירתם בקוסקו. בדרך נעצור לביקורים במוזאון פוקארה, בקפלה ובמקדש ויראקוצ’ה של האינקה בראקצ’י. נוכל לראות לעיתים ויקוניות פראיות, קרובותיהן של הלאמה והאלפקה. ארוחת צהריים תהייה בסגנון בופה בסיקואני. הגעה לקוסקו בשעות אחה”צ המאוחרות והעברה למלון.

לינה: קוסקו.

יום 8: קוסקו

היום נצא לסיור מודרך (כחלק מקבוצה) בקוסקו, העיר המיוחדת ביותר בפרו, בירתה העתיקה של ממלכת האינקה, היושבת ברום של כ- 3,400 מטר מעל פני הים. קוסקו היא הנפלאה בערי פרו, ומציעה מורשת מקומית לצד מורשת ספרדית, וכל זה במקום מזמין ונעים, עם מסעדות ורחובות מרוצפים המתפתלים בינות למבנים עתיקים, ובהם אינדיאנים אותנטיים ותיירים מכל העולם. נטייל ברחובות הבנויים מאבני ענק המערבבות תקופות היסטוריות שונות, בכיכר המרכזית “פלזה דה ארמס” מהיפות בעולם שהיא ליבה הפועם של העיר, בקתדרלה המרשימה, באתר מקדש השמש (קוריקנצ’ה), שהיה בעבר אתר אינקה מפואר, ובאתרים הארכאולוגים סביב העיר כמו אתר מצודת סקסאיואמן – פאר הבנייה של אבני הענק המותאמות להפליא, פוקה-פוקרה ומרחצאות טמבומצ’אי.

לינה: קוסקו.

יום 9: קוסקו - העמק הקדוש - מאצ'ו פיצ'ו

עוד יום טיול מאורגן בעקבות האינקה של פעם ופרו של היום. בבוקר נצא ליום טיול מאורגן בעמק הקדוש (בקבוצה) לאורך נהר הארובמבה. נבקר בשוק אינדיאני ססגוני וצבעוני מאין כמוהו בפיסאק ובמבצר אולנטייטנבו ממנו התנהלה ההתנגדות לכיבוש הספרדי, והוא כולל מבנים מהעתיקים ביבשת. אחר הצהריים ניסע ברכבת בעלת גג זכוכית, עד אגואס-קאלינטס, העיירה שלמרגלות העיר האבודה מאצ’ו פיצ’ו – אחד משבעת פלאי תבל.

לינה: אגואס קליינטס

יום 10: מאצ'ו פיצ'ו - קוסקו

אין ספק שהיום הוא אחד משיאי הטיול!  מאצ’ו פיצ’ו, העיר העתיקה של אמפריית האינקה שרדה את הכיבוש הספרדי, כנראה תודות למיקומה הנסתר. נטייל בין שרידי המקדשים, ברחובות, נעלה אל נקודות התצפית המדהימות על צוקים, נהרות והרים מיוערים. לאחר סיום הביקור במרומי העיר, נשוב לאגואס קאליינטס בכביש המתפתל לארוחת צהריים שאחריה ניסע חזרה ברכבת לקוסקו.

לינה: קוסקו.

יום 11: קוסקו – לימה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה, וממנו נטוס ללימה. לאחר הנחיתה העברה למלון בעיר.

 

יום 12: לימה והביתה

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה הביתה או ליעד הבא

כלול

 • אירוח בבתי מלון ברמת  3 או 4 כוכבים
 • ארוחות בוקר כל ימי הטיול וארוחות נוספות כפי שצויין בתוכנית.
 • העברות משדות התעופה/ תחנת רכבת, למלון וחזרה, ברכב פרטי עם נהג.
 • טיולים יומיים כחלק מקבוצות יומיות עם תיירים  או טיול פרטי כפי שצויין בתוכנית עם הדרכה באנגלית.
 • דמי כניסה לאתרים המצוינים בתוכנית הטיול.
 • רכבת פנורמית הלוך חזור למאצ’ו פיצ’ו.

לא כלול

 • טיסות בינ”ל.
 • טיסות פנים.
 • טיפים לנותני השירות.
 • ביטוח אישי, הוצאות אישיות.

מחירים

מס' המטיילים בתי מלון 3* בתי מלון 4*
2 מטיילים $2,290 $2,490
4 מטיילים $1,945 $2,145
*המחירים אינם כוללים טיסות. ניתן להזמין טיסות אצלנו

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך