בטיול פרטי

טיול פרטי לדרום קוריאה – 8 ימים

בניגוד לג'ונגל המלט שאותו אנו פוגשים ברבים מיעדי המזרח, בקוריאה יש נופים שופעים: הרים מלכותיים, חופים עוצרי נשימה, וים שלו. חובבי היסטוריה ותרבות רבים מבינים בטיול שההיסטוריה של קוריאה אינה ידועה כמו זו של סין ויפן השכנות, אך מעניינת לא פחות. בקוריאה תמצאו שילוב אקלקטי של ישן וחדש, מסורתי ומודרני, אוכל טעים וייחודי, אנשים חביבים ושרותי תיירות מצוינים.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • תצפית על צפון קוריאה בקו הגבול
 • ארמון המלוכה והשכונות המסורתיות
 • כפר המורשת הקוריאני
 • פסגת הזריחה ומערות הלבה באי ג’ג’ו
 • תרבות ואוכל צרפתי ב”צרפת הקטנה”

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לסיאול

כאשר תנחתו בשדה התעופה המפואר של אינצ’ון, מייד תחושו ביעילות ובאסטטיקה הקוריאנית.

ביציאתכם משדה התעופה ימתין לכם נציגנו דובר האנגלית וייקח אותכם מאינצ’ון למלונכם בסיאול.

 

לינה: סיאול

יום 2: יום סיור בסיאול (הצטרפות)

Blue House – Gyeongbokgung – Folk Museum – Bukchon – Insadong – Myeongdong – Nanta

היום מצפה לכם יום היכרות עם הכרך הסואן סיאול. אחרי ארוחת בוקר תצאו לעיר. תחנה ראשונה תהיה תצפית על הבית הכחול בו מתגורר נשיא קוריאה, וכמובן לא ניתן להיכנס אליו אך תוכלו לצלם את הארמון הזה, בעל הגג המסורתי היפה על רקע ההר.

משם תמשיכו לארמון קיונגבוק – אחד מחמישה ארמונות שנמצאים בסיאול. שושלת צ’וסון שמלכה בקוריאה מהמאה ה-14 עד המאה ה-20 ניהלה את רוב משך שלטונה מארמון זה. מהמבנים המשוחזרים תוכלו ללמוד על מנהגי המלוכה והפאר מלכותי של ממלכת צ’וסון.

ביציאה מהארמון תגיעו למוזאון הפולקלור הלאומי, המציג את אורחות החיים של העם ומנהגיו. משם נמשיך לשכונת באקצ’ון-האנוק, בה חיו האצולה והפקידות הגבוהה בתקופת צ’וסון.

שלל הבתים צמודי הקרקע, הבנויים עץ ואבן עם גגות חרס, מרכיבים את אחד מהמראות היפים ביותר של סיאול. שכונות רבות מרכיבות את הנוף האורבני המיוחד של סיאול אך שכונת האנוק היא השכונה המיוחדת ביותר בפסיפס העירוני ובה נבקר.

במרחק לא רב משם נמצא רחוב אינסה-דונג, מדרחוב מפורסם של חפצי עתיקות ומסעדות ואמנות והמקום המרכזי ביותר להסתובב בו בסיאול. מכאן נקפוץ לשכונת מיונ-דונג- שכונה חיה ותוססת המקושרת לאוכלוסייה הצעירה של דרום קוריאה.

בתחום שכונה זאת שלמרגלות גבעת נאמסאנג המהווה סמל של העיר, תצפו באחת ההופעות המבדרות ביותר שיש. זו הופעת נאנטה, שהיא שילוב של “מיומנה” עם הגשש החיוור– וכל מילה נוספת מיותרת!!

לינה: סיאול.

יום 3: סיאול / צרפת הקטנה / האי נמי / סיאול ( הצטרפות)

לאחר שינת לילה והתאספות, נאכל ארוחת הבוקר ונצא מסיאול לעבר השטחים הפתוחים והפארקים שנבנו לצד העיר.

יעדכם הראשון הוא “צרפת הקטנה” (Petite France). זהו מכלול של מבנים בניחוח צרפתי שם ניתן למצוא את דגם אייפל כמובן, בו ניתן לטעום אוכל צרפתי ולחוות תרבות צרפתית, עם דגש על אנטואן דה סנט אקזיפרי, והנסיך הקטן שלו.

משם תמשיכו לאזורי הספר ולאי בנהר בשם נמי. זהו אי שנגלה רק לאחר הורדת מפלס הנהר בסכר, והפך לפארק המושך אליו שני מיליון תיירים כל שנה.

עם רכישת האי, בעליו הפך אותו לפינת חמד עם שדרות עצים, גנים בוטניים, מתקני נופש ואירוח. בסיום הביקור באי תשובו למלונכם בסיאול.

לינה: סיאול.

יום 4: האזור המפורז DMZ בגבול בין הקוריאות

DMZ Tour (Imjingak – 3rd Infiltration Tunnel – Dora Observatory – Dorasan Station) – Paju Outlet

לאחר ארוחת בוקר ניסע צפונה לעבר קו הגבול עם צפון קוריאה – קו הגבול החם בעולם! בין המדינות נמצא קו הפרדה ברוחב 4 קילומטר ובאורך של כ-250 קילומטר בו אין היתר להיכנס או לצאת. התנועה היחידה היא רק של חיות הבר המשגשגות שם מעל הקרקע (וכנראה גם במנהרות העוברות מתחת).

לאחר כשעת נסיעה תגיעו למרכז אימג’ינגק, בו תלמדו על קו ההפרדה, וממנו תצאו ברכב אחר לאזור הפסקת האש.במתחם תתרשמו ממנהרת החדירה של צפון קוריאה אל מדינת הדרום, ודרכה תוכלו להתהלך בעומק 72 מטר לעבר הצפון.

ממצפה דורה תשקיפו על צפון קוריאה ובירתה העתיקה. תבקרו גם בתחנת הרכבת המודרנית הממתינה ליום בו יעברו רכבות בין המדינות.

תחנתכם האחרונה בסיור תהייה בקניון עודפים פאג’ו, המוכר מותגים במחירים נוחים, או, אם תבחרו, תביקור בכפר האומנים שבדרך חזרה לסיאול.

לינה: סיאול.

יום 5: האי ג’ג’ו / סיור במזרח האי

Manjanggul Cave – Hanye Museum – Hanye Show- Seongsan Ilchul Peak – Seongeup Folk Village

ביומיים הבאים תבקרו באי ג’ג’ו, “אי ירח הדבש” כפי שקוראים לו אנשי קוריאה. האי שזכה להכלל ברשימה של שבעת פלאי תבל של הטבע הינו נכס מורשת עולמית בקטגוריות רבות. באי זה תוכלו למצוא מגוון של נופים, גיאולוגיה געשית מרתקת וחברה אנושים ייחודית.

בבוקר תצאו ממלונכם, ותועברו לנמל התעופה כדי לתפוס טיסה לעיר ג’ג’ו. עם הגיעכם תאספו על ידי נהג מקומי שייקח אותכם למלון.

משם תצאו עם מדריך דובר אנגלית למערת מנג’נגול, שהיא מערת לבה ענקית ובה זרם של לבה נוזלית שנקרש בחלקו החיצוני והתרוקן מחלקו הנוזלי. תמשיכו למוזאון ה”נשים הצוללות” – תופעה תרבותית ייחודית לאי.

מכאן תמשיכו לחוף הים בו תראו הדגמה של הנשים הצוללות – רובן בגיל העמידה אך עדיין מסוגלות לצלול לעומק ולתפוס יצורי קרקעית שונים ומשונים ולהתפרנס מכך.

אתר ההדגמה נמצא למרגלות לוע געשי מדהים, “פסגת הזריחה“, שתוכלו לעלות אליו בכחצי שעת טיפוס, אולם הנוף משם מצדיק זאת. עוד תבקרו בכפר מורשת שמבהיר את צורת החיים המיוחדת של אנשי האי. מכאן תשובו למלונכם.

לינה: ג’ג’ו.

יום 6: טיול במערב האי ג’ג’ו

Hyupjae Beach -Yongmeori Beach – Mt Sanbang – Jusangjulli – Cheonjiyeon Falls – Oedulgae

עוד יום קסום באי צ’ג’ו. בבוקר תצאו לחוף היופג’י, בו יש מים צלולים וחולות לבנים עם צדפים שבורים. קו החוף הארוך והיפה הזה מציע נוף מהפנט של גאות נמוכה. המים השקופים, הכחולים, יוצרים את האשליה שניתן להגיע אל האי ברגל.

תמשיכו לחוף יונגמורי והר סונבנג, שנראה כראש של דרקון ההולך על קרקעית הים. ההר הוא צוק לבה בגובה 350 מטר מעל פני השטח, עם מדרונות תלולים. משם נגיע לצוק צ’וסנגג’ולי, השזור בתצורות עמודי משושים מרתקות.

משם מצפה לכם הליכה קלה ונעימה במפלי צ’ונג’ייון, מתחת “גשר שבע הפיות” – שורה של מפלים בנוף קסום. מקטע הליכה בלתי נשכח נוסף הוא “שביל אולה” – שביל הליכה המקיף את האי כולו.

תערכו טיול רגלי במקטע אודולגה היפה, לאורך הים, בשעת בריזה קלה ונעימה.

לינה: צ’ג’ו.

יום 7: סיאול

היום תפרדו מהאי צ’ג’ו- לאחר ארוחת הבוקר נהג ייקח אותכם לשדה התעופה הקטן לטיסה של כשעתיים לשדה התעופה המקומי של סיאול, שם ימתין לכם נהג שייקח אתכם למלון.

יום 8 הביתה

העברה לשדה התעופה.

חשוב לדעת

* המחיר הסופי נקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

כלול

 • כל הלינות במלונות 3* (שדרוג ל 4* תוספת של$400 לאדם)
 • טיולים פרטיים / קבוצתיים בהתאם לתוכנית
 • כניסות לאתרים
 • טיסות פנים

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בינלאומיות
 • ארוחות צהריים וערב
 • תשר לנהג ולמדריך
 • הוצאות אישיות

מחיר

מחיר לאדם בחדר זוגי שדרוג למלון 4 כוכבים
1,420$ 1,790$

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך