שייט נהרות

שייט על נהר הגנגס הקדוש בהודו

עם הספינה המעוצבת החדשה ABN Rajmahal אנו מציעים 2 מסעות שיט בני שבוע, האחד במורד הנהר והשני במעלה הנהר, המגיעים שניהם לגביע הקדוש של הגנגס – העיר הקדושה ורנאסי. השיט יוצא רק כאשר יש גאות בנהר, בתקופה הכי שופעת ואטרקטיבית של הודו, בה נחקור ונגלה עיירות וכפרים בלתי מושגים לאורך נהר הגנגס בין העיר Patnaand לוורנאסי. שני המסעות מציעים יומיים של סיורים בעיר ורנאסי, כאשר השיט במורד הנהר כולל ביקור במבצר המופלא צ'ונר.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • שייט עם שחר לעבר גאטות הרחצה ההומות והצבעוניות של ורנאסי
 • השתתפות בטקס Ganga Arti המתקיים בערב
 • נסיעה בריקשת אופן לרכיבה קצרה לגאט של Buxar
 • ביקור בארמון ובמוזיאון של המהרג’ה ב-Ramnagar

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לספינה ויציאה לדרך

הגעה לפאטנה ברכב, רכבת או בטיסה (העברה משדה התעופה או תחנת רכבת ספינה כלולה במחיר השייט). עליה על הספינה החל משעה 16:00 ואילך, ארוחת ערב על הסיפון בעת התחלת ההפלגה במעלה הזרם.

יום 2: מאנר - דוריגנג'

נפליג במהלך ארוחת הבוקר ואחריה נעגון ונרד לבקר בקבר המוגולי הקטן והמרהיב ב- Maner. המשך הפלגה לעבר המפגש עם נהר Sone ואל הנמל הסואן של Doriganj . נעצור ללילה ליד מפגש הנהרות.

יום 3: Buxar

לאחר ארוחת הבוקר נרד מן הספינה לטיול בעיירה הכפרית Buxar המפורסמת בזכות הקרב שהתנהל בה בשנת 1764, אשר, ביחד עם קרב Plassey הניח למעשה את היסודות לראג’ הבריטי. נבקר בשדה הקרב ובבית הקברות של חברת הודו המזרחית ובהמשך ניסע בריקשות עד לגאטות הנהר ב- Buxar שם נעלה לספינה.

יום 4: Ghazipur

נפליג במשך הבוקר אל Ghazipur- מרכז לגידול אופיום עד היום. נבקר בקבר המרשים של לורד קורנוואליס, הגנרל האנגלי שהובס על ידי ג’ורג ‘וושינגטון בשנת 1781 ונחשב לאחראי לאובדן המושבות אמריקאיות. נוכל גם לבלות מעט בבזאר ההומה של Ghazipur, חוויה הודית מובהקת.

יום 5: וראנסי

הבוקר נשוט אל ורנאסי, בין הערים המיושבות העתיקות בעולם. העיר היא תערובת נפלאה של חולין וקדושה. העיר היא המקום הקדוש ביותר למאמינים הינדים העולים אליה לרגל בהמוניהם. היום נבקר באתר הבודהיסטי Sarnath ובפארק הצבאים שבו בודהה הטיף את הדרשה הראשונה שלו. נבקר גם במוזיאון הארכיאולוגי הסמוך.

 

נרד מהספינה בסירת משוטים ונצא לטיול בסמטאות העמוסות של ורנאסי ע”מ לחוות את הלב הפועם של העיר ובערב נצטרף לטקס Ganga Aarti. בערב נחזור לספינה ונעגון ב-Rajghat.

יום 6: נסיעה אל Chunar וראמנגאר

ניסע ברכב לבקר במבצר המוגולי העתיק בצ’ונר, בבית הקברות הבריטי הסמוך ובקברי המוגולים שבאזור. צ’ונר ידועה בשטיחים הארוגים שלה ובעבודות כדרות. בדרך חזרה לספינה נבקר בארמון המהרג’ה בראמנגאר.

יום 7: ורנאסי

השכם בבוקר נצא בסירת משוטים אל הגאטות של ורנאסי, לראות כיצד העיר מתעוררת. לאחר ארוחת בוקר על הסיפון נרד לסיור בעיר, כולל הסימטאות הומות האדם. בערב נצטרף לטקס ארטי, בו נזירים צעירים מבצעים את טקסי הפולחן היומיומיים שלהם מול קהל גדול של מאמינים המגיעים מכל רחבי העולם. טקס מרגש מאין כמוהו.

יום 8: סוף השייט

לאחר ארוחת בוקר העברה מן הספינה לשדה תעופה או תחנת רכבת.

כלול

 • שייט על בסיס פנסיון מלא
 • כל הסיורים והטיולים
 • העברות: מנמל תעופה / תחנת רכבת כלכותה, מנמל תעופה / תחנת רכבת פאטנה, מנמל תעופה / תחנת רכבת ורנאסי, פאראקה/ג’נג’יפור לפאראקה החדשה או כלכותה ברכבת.

לא כלול

 • טיסות בינלאומיות
 • טיסות פנים
 • משקאות מהבר
 • כביסה
 • טיפים

 

 

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך