בטיול פרטי

טיול פרטי לדרום הודו

אזור דרום הודו הינו עשיר ומגוון עד מאוד, ושונה מצפון המדינה בנופים, בתרבות, במזג האוויר, באנשים, בשפה ובאוכל. דרום הודו הוא אזור טרופי יחסית, עשיר בצמחייה ירוקה וג'ונגלים עבותים, מלאים צמחי תבלין, מטעי תה אינסופיים ושמורות טבע רחבות ידיים. טיול זה הוא הצעה ודוגמה לטיול בדרום הודו. נוכל לתכנן עבורכם מסלול קצר/ארוך יותר, עם אתרים שונים, לפי ההעדפות שלכם ולפי בחירתכם. אתם תספרו לנו מה מענין אתכם ואיך אתם אוהבים לטייל ואנחנו נתאים עבורכם את הטיול האולטימטיבי.

הטיול מעניין אתכם ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליךYour browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

משיאי הטיול

 • שיט בבית סירה בתעלות קראלה
 • סיור בעיר טנג’ור
 • שמורת הטבע פריאר
 • סיור באתריה החשובים של העיר קוצ’ין, כולל בית הכנסת היהודי המפורסם

מסלול הטיול

יום 1: הגעה לבנגלור

הגעה לבנגלור והעברה למלון.

לינה: בנגלור

 

יום 2: בנגלור – מייסור

בבוקר נצא לחצי יום טיול  בבנגלור, נבקר ב- Vidhana Soudha שנבנה מגרניט בסגנון ניאו-דרבדיאן, נמשיך לביקור במצודה, מבנה שנבנה במקור מאבני בוץ ב- 1537. בתום הביקור בעיר נתחיל בנסיעה לכיוון Mysore, בדרך נבקר ב- Srirangapatnam, הבירה האגדית של הסולטן טיפו, נראה את ארמון הקיץ היפה ואת המאוזולאום בו הוא קבור. עם ההגעה נעבור למלון.

לינה: מייסור

 

יום 3: Mysore

יום טיול בעיר, נבקר בארמון המהארג’ות שנבנה יחסית לאחרונה ב- 1897 והוא אחד מהגדולים בהודו, נבקר בגני Brindavan המרשימים עם המזרקות המרקדות הבנויות בטרסות הנוצרות מהסכר, בגבעות Chamundi וגם במפעל לייצור שמן שנוסד על ידי אחד המהארג’ות בשנת 1916. אחר הצהריים נבקר בשוק הירקות והפרחים הצבעוני של העיר.

לינה: מייסור

 

יום 4: מייסור – צ'נאי – Mahabalipuram

אחרי ארוחת הבוקר נבקר בכנסיית St. Philomena’s ובגלריית אומנות הממוקמת בארמון Jagmohan Palace. אחרי ארוחת צהריים ניסע לתחנת הרכבת וניסע כ-7 שעות לצ’נאי. עם ההגעה בשעה 21:25 ניסע כ- 60 קילומטר ל- Mahabalipuram, אתר מורשת עולמית הידוע במקדשים שבו.

לינה: Mahabalipuram

יום 5: Mahabalipuram

בבוקר נטייל בעיר ובמקדשים, ב- Arjuna’s Penance עם הפסלים החצובים בסלע וב- Krishna Mandapam ו- five rathas. אחר כך נרד לחוף. אחרי הצהריים ניסע לכיוון Kanchipuram, עיר מקדשים קדושה להינדו ובירת שושלת Pallava מהמאות ה- 7 עד ה- 9 לספירה. העיר ידועה במקדשים ובמוצרי המשי שלה.

לינה: Mahabalipuram

 

יום 6: Mahabalipuram – Tiruvanamali (כ- 4 שעות נסיעה)

אחרי ארוחת בוקר נתחיל בנסיעה, אחרי ההגעה והתמקמות במלון נבקר באשראם Ramana Maharishi.

לינה: Tiruvanamalia

 

יום 7: Tiruvanamali – Pondicherry (כשעתיים נסיעה)

בבוקר ניסע לכיוון פונדיצ’רי, בדרך נעצור ונבקר בכפר מקומי. עם ההגעה לעיר ובעיקר לאשראם המפורסם של Sri Aurobindo שבו הוא ואמו חיו את מרבית חייהם, נבקר ב- Oroville ונעשה שם טיול בריקשות ואחר כך נרד לחוף המקומי היפה ליהנות מהים.

לינה: Pondicherry

 

יום 8: Pondicherry – Kumbakonam - Chidambaram – Tanjore (כ- 4 שעות נסיעה)

אחרי ארוחת הבוקר נתחיל בנסיעה לכיוון טנג’ור, בדרך נעצור ונבקר ב- Kumbakonam וב-Chidambaram,  שתי ערים לא גדולות עם אתרים ומקדשים מעניינים, בשעות אחר הצהריים נגיע לטנג’ור.

לינה: טנג’ור

 

יום 9: Tanjore

לפנינו יום טיול בעיר המרתקת, נתחיל את הטיול בארמון Thanjavur, ארמון שיש בו אולמות ענקיים, מסדרונות ומבואות יפים ומגדלי תצפית וירי וחדר מוצל ויפה. חלקים של הארמון בדרך כלל סגורים לצורכי שימור. בארמון יש ספריה, מוזיאון וגלריית אומנות, במוזיאון מוצגים הרבה פריטים מרתקים של המלכים ששלטו באזור כגון בגדים, ציוד לצייד. בארמון יש שני אולמות Durbar  (חדרי ישיבות פורמליים של המלך) שנשמרו במצב מצוין למרות שלא שופצו מעולם. בתום הביקור בארמון נבקר במקדש Brihadeeshwara. למקדש יש כיפה מרשימה הבנויה מסלע אחד במשקל של 80 טון שהועלתה לגג המקדש בעזרת רמפה באורך של 6 קילומטר, טכנולוגיה שהשתמשו בה בבניית הפירמידות. לקראת סוף היום נבקר בשוק המקומי.

לינה: טנג’ור

 

יום 10: Tanjore – Madurai (כ- 4 שעות נסיעה)

בדרך למדוריי נבקר במרכז החשוב ביותר לעולי רגל Srirangam הממוקם על אי כ- 7 קילומטר מ-Trichy. המבנה מרשים מאוד, מוקף במים ונמצא כאמור על אי קטן בשטח של כ- 3,000 דונם המוקף בשבעת הקירות של המקדש הענק Sriranganathaswami. משם נמשיך לטיול ב- Trichy ונבקר במקדש רוקפורט ובמבצר הבנוי על הסלע הענק בגובה של כ- 80 מטר שבולט במיוחד באזור השטוח הזה. זהו אחד הסלעים העתיקים בעולם וגילו מוערך ב 3,800 מליון שנים (עתיק יותר מרכס ההימלאיה לדוגמה). בפסגת הסלע יש מקדש שמובילות אליו 344 מדרגות חצובות בסלע ויש אינדיקציות לכך שהמקדש נבנה במאה השלישית לפני הספירה למרות שלמעט השער הראשי הרבה לא נשאר. בתום הביקור ניסע למדוריי, אחת הערים העתיקות והחשובות בדרום הודו, העיר הייתה מרכז של עולי רגל במשך הרבה זמן.

לינה: מדוראיי

 

יום 11: Madurai

נתחיל את הסיור בארמון Thirumalai Nayak Mahal, ארמון שנבנה ב- 1636 והוא דוגמה קלאסית לבניה הודית-ערבית. החלק העיקרי של הארמון נמצא תחת כיפה מגולפת מדהימה ומיוחדת המונחת ללא תמיכת קורות. העמודים והמבנים הענקיים מייצגים את המורשת של שושלת Nayak. החצר ואולם הריקודים מהווים את האטרקציה המרכזית של הארמון, יש 248 עמודים, כל אחד כ 18 מטר גובה ו1.5 היקף. בארמון מוצגים רהיטים וחפצים שימושיים שהמלכים השתמשו בהם. בתום הביקור בארמון נבקר במקדש Meenakshi, האטרקציה הארכיטקטונית העיקרית בעיר שהיא דוגמה מצוינת לארכיטקטורה דרוויאנית, עם אולמות מרובי עמודים המכוסים מרצפה לתקרה בציורים ודמויות של אלילים, אלילות, חיות ודמויות מיתיות אחרות. בערב נראה טקס במקדש.

לינה: מדוראיי

 

 

יום 12: Madurai – Munnar (כ-4 שעות נסיעה)

בבוקר ניסע לכיוון מונאר ונעשה סיור בעיר כולל מטעי התה העתיקים, מפעל תה, ונבקר בכנסיית Christ שנבנתה ב-1910 ויש בה חלונות מיוחדים ויפים. נבקר ב”איגוד האספקה של מונאר” חנות הכלבו העתיקה באור השוכנת במבנה מאבנים אדומות ששימש מעין סמל של העיר במשך יותר מ-100 שנים.

לינה: מונאר

 

יום 13: Munnar – Periyar (כ-3 שעות נסיעה)

אחרי ארוחת הבוקר נתחיל נסיעה לכיוון פרייר, עיר המפורסמת בתעשיית התבלינים שלה ובשמורת הטבע שבאזור. עם ההגעה לעיר והתמקמות במלון נצא לסיור במטע תבלינים ואחר כך נעשה שייט באגם פרייר הנמצא בשורה ונוכל לראות בעלי חיים.

לינה: פריאר

 

 יום 14: Periyar

בבוקר נצא לטיול עם ג’יפ מקומי באזור, נתחיל את הטיול בביקור במקדש המקומי ומשם נמשיך לטיול בשוק המקומי שבו נוכל לראות את שיטת העבודה של המסורתיות של צורפים ונפחים מקומיים ומוכרי דגים ובשר, אחר כך נבקר במכבסה בכפר ונמשיך בטיול ג’יפים בעומק מטעי התבלינים באזור, נוכל לראות תהליכי הכנת תבלינים וקפה, נבקר בבית ספר של בני השבט המקומי וגם נבקר בבית מקומי מסורתי מקומי. אחרי הצהריים נמשיך באזור הגבעות ומטעי התבלינים ונבקר בכפר נוסף של בני שבט אחר הממוקם על גבול שמורת הטבע ובו נלמד על החיים של בני שבט Malapandaram. בערך ב- 17:00 נחזור למלון.

לינה: פריאר

 

יום 15: Periyar – Alleppy (כ- 3 שעות)

אחרי נסיעה לכיוון Alleppy ונעלה לבית הסירה לשייט יפה בבית סירה בתעלות של קראלה, שייט שללא ספק יהיה אחד מהחוויות העיקריות של הטיול. בשייט נראה את הנופים הטרופיים המאפיינים את התעלות של קראלה. נעשה מספר ירידות מהסירה לסייר בכפרים / אתרים באזור, בערב נהנה מהשקיעה על הסיפון ונאכל ארוחת ערב שיכין לנו השף.

לינה: Alleppey

 

יום 16: Alleppy – Cochin (כ- 1.5 שעות נסיעה)

בצהריים נרד מהסירה וניסע לקוצ’ין, נתמקם במלון ויהיה לנו זמן חופשי עד הערב שבו נהנה ממופע קטקלקי מסורתי.

לינה: קוצ’ין

 

יום 17: Cochin

יום טיול בקוצ’ין שהיום קרויה למעשה קוצ’י והיא הבירה המסחרית של קראלה. לעיר יש חשיבות היסטורית גדולה ויש בה את אחד הנמלים היפים והטבעיים בהודו, נמל שנקרא מלכת הים הערבי. בנמל נוכל לראות את הדייגים הדגים עדיין בשיטות המסורתיות המפורסמות באזור באמצעות הרשתות הסיניות. נבקר בארמון ההולנדי, בבית הכנסת המפורסם שעדיין פעיל לקהילה היהודית הקטנה שעוד גרה בעיר, בכנסיית St. Francis, בכנסייה האירופאית העתיקה בהודו ובבזיליקה Santa Cruz שנבנתה ב- 1557 על ידי הפורטוגזים.

לינה: קוצ’ין

 

יום 18: יום עזיבה

חופשי עד למועד ההעברה לשדה התעופה לטיסה הביתה.

כלול

 • טיסות פנים וטיסות בינלאומיות עם אל על
 • מדריך ורכב ממוזג לאורך כל הטיול
 • מדריכים מקצועיים בסיורי הערים
 • כניסות לכל האתרים המפורטים בתוכנית
 • כל הלינות במלונות 4*- 5*
 • ארוחות בוקר (תוספת לחצי פנסיון $270)
 • שייט בבית סירה על בסי פנסיון מלא
 • כרטיס רכבת

המחיר אינו כולל:

 • הוצאות אישיות
 • טיפים
 • ארוחות
 • כל שלא מפורט ב’כלול במחיר’

* המחיר הסופי יקבע בהתאם לעונה, רמת המלונות ושינויים נוספים.

 

בתי המלון:

Bangalore                  –       Chancery (01 night) – 5*

Mysore                       –       Windflower Spa and Resort (02 nights) – 4* Dlx

Mahabalipuram         –        Radisson Blu (02 nights) – 5* Dlx resort

Tiruvanamalia           –        Sparsha Resort (01 night) – 4*

Pondicherry               –        Windflower Spa and Resort (01 night) – 4* Dlx

Tanjore                      –        Ideal River View (02 night) – 4*

Madurai                      –       Heritage (02 nights) – 5* Heritage

Munnar                      –        Silver Tips (01 nights) – 4*

Periyar                       –        Elephant Court (02 nights) – 5*

Alleppey                     –       AC Houseboat (01 night)

Cochin                        –       Holiday Inn (02 nights) – 5*

חדש בעולם נסתר – טיול מאורגן ב”שבע האחיות” – מדינות צפון מזרח הודו

מחיר

מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 2 מטיילים) מחיר לאדם בחדר זוגי (לפי 4 מטיילים)
כ- $4,250 $3,850

טיולים מומלצים

רוצה שנמצא עבורך טיול שמתאים לך בדיוק ?

מלא/י את הטופס ונציג שלנו יחזור אליך